• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Komagene 5. Cadde

Adres :

Buharaevler Mahallesi Buharaevler 26. Sokak No: 3/a Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Tahsin Balcı

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 101 18 08

İsmini Orta Anadolu’nun Güneyindeki Kommagene Krallığından alan işletmemiz komagene sizlerin talepleri sayesinde konsept bir şekilde markalaşmıştır. İlk şubesini İstanbul’da açmış daha sonra Türkiye’nin dört bir yanında hatta aynı şehre birkaç şube açarak başarısına başarı katmıştır. Çiğ köfte konusunda globalleşmenin ve yeniliğin öncüsü olduğundan dolayı lider duruma gelmiştir. Şuan yurt dışında da hizmet vermektedir. Belçika, Hollanda, Almanya , Fransa ,Avusturya, KKTC ülkelerinde şubesi bulunmaktadır. Ancak biz Çorum çiğköfte sektöründe Komagene 5. Cadde adıyla güvenilir bir hizmet vermekteyiz.

Kullandığımız tüm malzemeler kaliteli ve doğal olup hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Ayrıca ürünlerimiz helal sertifikalı, DSR onaylı ve vegandır. Yeşillikler çok tazedir, domatesler nar gibi kırmızıdır, bulgurlarımızın buğdayları son derece kalitededir. Kullandığımız malzemeler fabrikalarda el değmeden üretilerek soğuk dolaplarda bizlere gelmektedir. Biz de içerisine istediğiniz malzeme ve sosları ekleyip dilediğiniz büyüklükte ve şekilde sizlere sunmaktayız.

Şubemiz düzenli aralıklarla mutfak ve temizlik denetimden geçmektedir. Müşteri beklentilerini en ön planda tuttuğumuzdan dolayı çalışanlarımıza eğitimleri verilmektedir. Onlar da bu konuda eğitimin yanı sıra güler yüzlü, işinde iyi, üretken ve çalışkan kişilerdir.

Çiğ köftelerimiz kalite standartlarında olduğu kadar aynı zamanda uygun fiyatlıdır. Hatta her ayın 15’inde %50 bedava kampanyamız vardır. Ürün çeşitliliğimiz fazladır ve her yaşa, bünyeye uygun menülerimiz vardır. İster dürüm, ister servis, isterseniz tako şeklinde yiyebilir, gel al servisle internetten veya arayarak temin edebilirsiniz. Sizlerin istekleri doğrultusunda hareket etmekten çok mutluyuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR