• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Komagene Çiğ Köfte Cikcilli

firma adresi

Adres :

Cikcilli Mahallesi Hastane Caddesi No: 4/b Antalya » Alanya
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Çetin
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (546) 486 07 07

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Komagene çiğ köfte Cikcilli, yeme içme ve eğlence sektöründe kaliteli lezzeti ve profesyonel hizmeti ile akla ilk gelen firma olmayı başardı. Bu başarı bizi oldukça memnun etmekte olup hizmetlerimize her geçen gün yenisini eklemekteyiz. Müşteri memnuniyeti olmazsa olmazımızdır. Siz değerli müşterilerimize eşsiz lezzetlerimizi sunmak için özenle çalışıyoruz. Çiğköfte yenilecek yerler arıyorsanız bir telefon kadar yakınız.

Antalya çiğ köfte hizmetimizden yararlanmak için dilerseniz salonumuzu ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz de 7/24 alo paket servisimizden yararlanarak kaliteli çiğköftemizi sipariş edebilirsiniz. Alanya çiğköfte, komagene, gece açık çiğköfteci, Antalya Alanya tako siparişi arayanların vazgeçilmez adresiyiz. Mega dürüm, tako, doritoslu çiğköfte, suşi çiğköfte, paket servis için istediğiniz her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Sizlerin beğenisinin devam etmesi için profesyonel ekibimiz kaliteli ürün çeşitlerimizi üretmektedir. Yenilikçi yaklaşımlarla yeni tatlar sunmaya özen gösteriyoruz. Adeta global bir lezzete dönüşmüş olan çiğköftemizi herkes için ulaşılabilir kılmak görevimizdir. Uygun maliyetlerle yöresel tada ulaşım sağlayabilirsiniz. Sürdürülebilir yaklaşımlarımız sayesinde dürüst ve güvenilir adres olmayı başardık.

Üstün ürün kalitesini tüketici ile buluşturuyor üretim ve dağıtım hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Müşteri odaklı bir anlayışla takım ruhuna inanıyor ve sürekli kendimizi geliştirerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özgün lezzetlerimizi denemek için geç kalmayın. Kısa sürede milyonların tarifsiz tutku ile bağlandığı marka olmayı başardık. Sektörde lider olmaktan gurur duyuyoruz. Başarımıza tanıklık ettiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR