• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Komagene Tahılpazarı

firma adresi

Adres :

Tahılpazarı 467 Sokak No: 8/d (mark Antalya Avm Yanı) Antalya » Muratpaşa
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tahir Mert Taybun
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (543) 134 61 07

  • firma instagram

Komagene tahılpazarı, yeme içme ve eğlence sektöründe gözde çalışmalarıyla hizmetine devam ediyor. Antalya’da çiğ köfte sektöründe en çok tercih edilen firma olmayı başardık. Sizler de zaman kaybetmeden bizi tercih ederek lezzetlerimizle tanışabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Müşteri beğenisini ön plana alarak hizmet sunuyoruz.

Antalya tahılpazarı çiğköfte yenilecek yerler arasında büyük ilgi görüyor ve bu gördüğümüz ilgi bizi oldukça memnun ediyor. Sizlerin beğenisinin devam etmesi için özenle çalışmaya gayret ediyoruz. İsterseniz salonumuzu ziyaret ederek tatlarımızı deneyebilirsiniz, dilerseniz de alo paket servisimizden yararlanabilirsiniz. Gece açık çiğköfte, Muratpaşa çiğköfte, mega dürüm, dürüm çiğköfte arayanların vazgeçilmez adresiyiz. Tako siparişi hizmetimiz de bulunuyor.

Tako fiyatları, doritoslu çğköfte, suşi çiğköfte ve kilo ile çiğköfte seçeneklerimiz de mevcuttur. Sürdürülebilir ve yenilikçi yaklaşımlarla doyurucu lezzetleri sizlere sunuyoruz. Global bir ürüne dönüşmüş çiğköftemiz özgün lezzetiyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Dürüst ve güvenilir hizmetimizle müşteri odaklı biçimde yenilikçi anlayışla çalışıyor ve birbirinden farklı çiğköfte çeşidini deneyimlemenizi sağlıyoruz.

Milyonların tutku ile bağlandığı Komagene sektöründe lider olmayı başardı. Üstün ürün kalitesi ile henüz tanışmadıysanız bize ulaşabilirsiniz. Düşük maliyetlerle oldukça lezzetli tatlar deneme imkanını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Ustalarımızın özgün dokunuşları sayesinde kaliteli, sağlıklı ve lezzetli küresel tatlar için hizmet veriyoruz. Başarımıza tanıklık etmek ve lezzetlerimizi denemek için acele ederek bizi tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR