• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konyaaltı Akademi

Adres :

Arapsuyu Mahallesi 640.sokak Ahi Centrum Apartmanı No: 2/1 Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Birkan İnal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (501) 330 23 33

Öğrencilerimizi en iyi yerlere ulaştırmak için Antalya’da açtığımız Konyaaltı Akademi birmilyonnokta.com üyesidir. Uzman kadromuz ve kamp programı, kütüphane, her hafta deneme ve birebir rehberlik ve özel derslerimizle hizmetinizdeyiz.

6, 7, 8 ve 10, 11, 12 sınıflar için 8 VIP sınıflarda eğitimimizi veriyoruz. Öğrencilerimizin hayal ettiği başarıya ulaşması için eğitimimizi veriyoruz. Branşında uzman olan öğretmenlerimiz, öğrencilerimizle ayrı ayrı özel olarak ilgilenir. Öğrencilerimize en uygun çalışma programlarını verirler. Kaydoldukları dönemden itibaren bizim öğrencimiz olarak her zaman ulaşabilecekleri rehberlik servisine sahip olacaktır. Ayrıca erken kayıt yaptıran öğrencilerimiz için de avantajlar bulunmaktadır.

Antalya eğitim sektöründe uzman kadromuz ile üniversiteye hazırlanan öğrencilerimiz ve liseye hazırlanan öğrencilerimiz için gerek ders esnasında gerekse ders dışında her zaman yardımcı olmaktadır. Yeni nesil sorulara odaklı ilerleyen öğretmenlerimiz, branşında uzman olmalarına rağmen her zaman kendini geliştirmeye devam etmektedir. Böylelikle size sunduğumuz kaliteyi korumuş oluyoruz. Öğrencilerimizin ve velilerimizin bizden memnun kalması aynı zamanda öğrencilerimizin başarılı olması bizim için en önemli şeydir.

Konuların ilerlemesine ve öğrencilerimizin programlarının en iyi dereceye gelmesiyle onlarla düzenli olarak deneme sınavları yapmaktayız. Her hafta sonu yaptığımız bu deneme sınavlarımızla öğrencilerimizin çözemediği soruları çözerek yanlışlarını en aza indirmek istiyoruz. Düzenli olarak yaptığımız denemeler sayesinde öğrencilerimiz sınav esnasında kullanacakları süreyi ayarlayabilmekte ve sınav pratiği yapmış olmaktadır. Bu durum da öğrencilerimizin gerçek sınavda daha yüksek başarılar elde ettiğini göstermektedir. Güler yüzlü uzman kadromuzla hayallerinize kavuşun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR