• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köpek Eğitmeni Nilay Beşli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nilay Beşli

En sadık dostlarınız olan köpeklerinizin eğitimi için, güvenle tercih edebileceğiniz Köpek Eğitmeni Nilay Beşli isimli firmamız birmilyonnokta.com ailesinin bir parçasıdır. Köpek eğitmenliği adına kendini sürekli geliştiren personellerimizle, alanımızda en iyisi olduğumuzu garanti ederiz. Bunun yanında sunduğumuz fiyatlarla da sadece siz ve köpeğinizi değil, aynı zamanda cebinizi de düşündüğümüzden şüpheniz olmasın.

Aynı insanlarda olduğu gibi eğitim, köpeklerde de küçüklükten başlamaktadır. Yavru köpek eğitimi yaparken dikkat edilmesi gereken çok fazla şey vardır. Öncelikle size itaat edebilmesini sağlamak zorundasınız. Bunun içinde yavru köpek temel itaat eğitimi programımızdan faydalanabilirsiniz. Köpeğinizin sizi anlaması ve itaat edebilmesi için gereken eğitimi, en iyi şekilde vereceğimize dair bize güvenebilirsiniz. İtaat eğitimden sonra bir diğer önemli unsur tuvalet eğitimi gelmektedir. Köpek tuvalet eğitimi, köpeğinizin temel ihtiyaçlarından biri olan boşaltımı, düzgün bir şekilde kullanması için çok önemlidir. Çünkü temiz bir köpek demek, sağlıklı bir köpek demektir.

Köpek eğitim uzmanlarımız aracılığıyla verdiğimiz, köpek eğitim hizmetimiz her yaştan köpeği kapsamaktadır. Türü veya yaşı fark etmeksizin, eğitim vermek istediğiniz, her çeşit köpeğinizi firmamızı seve seve kabul etmekteyiz. İstanbul’da hizmet vermekte olan firmamız, yerinde köpek eğitimi uygulamasıyla, köpeklerinize evinizde de eğitim verebilmektedir. Alanında uzman eğitmenlerimizle, İstanbul eğitim sektöründe köpeklerinizin eğitimi için tercih edebileceğiniz en iyi firma olmakla övünüyoruz. Köpeklerinizle olan ilişkinizi, sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeniz adına, en doğru eğitimi vereceğimizi dair bize güvenebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR