• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köpük Petshop

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sedef Karaali Şabanoğlu - Haydar Şabanoğlu

Firmamız; Hatay evcil hayvan sektöründe can dostlarınızın her türlü gıda, bakım ve aksesuar ihtiyaçlarına hizmet vermek amacı ile sektöre adım atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar can dostlarınızın ihtiyacı olan en kaliteli mamaları, her marka temizlik ve bakım ürünlerini, taşıma çantası, gezdirme tasması, oyuncak, yağmurluk, yatak, kafes, kum vb. gibi aksesuarlarını en uygun fiyata ve en uygun ödeme koşulları ile sunmaktayız. Dolayısıyla can dostlarınızın ihtiyacı olan tüm ürünleri A’dan Z’ye en ekonomik bir şekilde temin etmekteyiz.

Firmamızın amacı can dostlarınızın ihtiyacı olan pet shop ürünlerine kolaylıkla ve zahmetsizce ulaşabilmenizdir. Bu amaç doğrultusunda oldukça geniş bir ürün skalasına sahibiz. Hemen hemen er model ve her marka ürünleri raflarımızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Firma olarak siz hayvan severlere destek olmak için çıktığımız bu yolda memnuniyeti optimum seviyede tutarak hizmet sunmaktır. Bize sayfamızda verilen iletişim adreslerimizden de ulaşabilir mama vb. gibi siparişlerinizi isteyebilirsiniz.

Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar sokak hayvanlarının bakımı konusunda çeşitli sosyal sorumluluk projelerinin içinde olduk. Kendimizde pek çok proje geliştirdik. Sokak hayvanlarını, korumak ve gözetmek için elimizden gelen gayreti gösterdik. Onlar için bütçemizden pay ayırdık. Yaşam kalitelerini yükseltmeye çalıştık. Biz işimizi severek yapıyoruz. Aynı zamanda yaptığımız işin sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bugünden sonra da bu bilinç ile sektördeki faaliyet alanımızda var olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR