• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Korkmaz Su Arıtma

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muharrem Korkmaz

reklam logosu

Çok uzun yıllar öncesinde gündelik hayatımıza katılan su arıtma cihazları, özellikle evlerde çok faydalı ve öncelikli bir kullanım oluşturmaktadır. Su arıtma cihazları sayesinde genellikle birçok farklı şehirde şebeke üzerinden gelen su, daha sağlıklı bir hale getirilerek içme suyu kalitesine ulaştırılmaktadır. Özellikle İzmir gibi büyük bir şehirde bir dönemler içme suyu sıkıntısı yaşanmış olduğu için bu dönemlerde arıtma cihazlarının kullanımı çok yaygın bir hale gelmiştir. Bu konuda çok uzun yıllardan bu yana güvenilir şekilde bu cihazların satışını gerçekleştiren Korkmaz Su Arıtma olarak Buca ilçesinde sizlere hizmet veriyoruz.

Korkmaz Su Arıtma işletmesi olarak İzmir hizmet sektörü içerisinde sağladığımız cihazlar ve servis hizmetleri gibi noktalar ile sorunsuz kullanım elde etmenizi sağlıyoruz. Öncelikli olarak su arıtma sistemleri sunduğumuz gibi arıtmalı duş başlığı, tezgah altı su arıtma cihazı, endüstriyel su arıtma sistemleri, teknik servis hizmetleri, cihaz tamiri, kurulum, montaj ve yedek parça gibi noktalarda sizlere hizmet veriyoruz.

Evinizde, işletmelerinizde veya endüstriyel tesisler içerisinde sağlıklı ve güvenilir su elde etmek için firmamız üzerinden temin ettiğiniz cihazlar çok uzun yıllar aynı nitelikler ile kullanım elde etmenizi sağlayacaktır. Çok yüksek kaliteli bir marka ile elde ettiğiniz bu ürünler üstün filtrasyon sistemi ile suyun pH seviyesi, rengi ve içme kalitesi gibi her noktada en yüksek niteliği oluşturacaktır. Örneğin gıda üretim tesislerinde endüstriyel sistemler kullanılarak, en yüksek kalitede ve sağlıklı su elde edilmesi mümkündür.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR