• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kornişci Konya

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mevlüt Oruçoğlu

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

KornişciKonya

Konya Karatay’da faaliyet göstermekte olan firmamız siz değerli müşterilerine her türlü korniş modeli montajı ile hizmet vermektedir.

Firmamız kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir ve kendini geliştirmek adına sektördeki tüm gelişme ve haberleri yakından takip ederek yaptığı araştırmalar doğrultusunda kendisini yenilemektedir. Korniş ve yardıma ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Bu konuda tercihiniz bizden yana olmalıdır.

Alanında uzman olan güler yüzlü çalışanlarımız ile verdiğimiz güvenilir hizmetle müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlamaktayız. Toplu korniş alımı ve montajı işleminde birçok işletme tarafından seçilmemizi de verdiğimiz kaliteli hizmetin kanıtı olarak görmekteyiz.

Korniş, perdeyi takma işleminde en çok tercih edilen yöntemdir ve perde kullanımı için sağlıklı sistemdir. Korniş montajı için izlediğimiz yolda öncelikle perdenin nerelere takılacağının belirlenmesini istiyoruz. Sonrasında ölçüm işlemini yapıp kornişi hazırlıyoruz. Bunun ardından montaj edeceğimiz yerde sağdan ve soldan eşit boşluk bırakarak gerekli vidalar ile montajını yapıyoruz.

Siz de perde montajı konusunda bizden yardım alabilirsiniz ve işin içinden çıkamadığınız durumlarda işini severek, özveri ile yapan firmamızdan yardım isteyebilirsiniz.KornişçiKonya ailesiişinde uzman olan güvenilir personelleriyle ve verdiği kaliteli işçilik hizmeti ile her zaman size yardım için hazır bekliyor.

Perakende ve toptan şekilde alacağınız ürünlerimiz için sizlere özel indirim ve kampanyalarımızdan faydalanmak için bizi mutlaka ziyaret ediniz.

Her türlü korniş montajı ve tamiratı uygun fiyat ile yapılır. Ürünlerimiz hepsi sağlam ve kaliteli hammaddeden oluşmaktadır. Daha fazla bilgi ve detay için 0553 473 50 68 numaramızı arayıp bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için şimdiden teşekkür eder iyi günler dileriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR