• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Köseler Motors

firma adresi

Adres :

Küçükbalıklı Mahallesi Kirazlı Sokak No : 6 / A Bursa » Osmangazi
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Köseler
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (530) 608 91 84

reklam logosu
  • firma instagram

Bursa ili Osmangazi ilçesinde siz müşterilerine hizmet veren Köseler Motors isimli işletmemiz her zaman kaliteli ve temiz bir hizmet sunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak yer almaktadır. İşletme olarak sizlere oto yıkama, pasta cila ve boya koruma alanlarında memnun kalacağınız bir hizmet sunmaktayız. Araçlarınız işletmemiz tarafından çok detaylı bir şekilde temizlenmekte ve çok güzel bir görünüme sahip olması sağlanmaktadır. İşletme olarak bünyemizde alışan elemanlarımızın deneyimli ve tecrübeli olmasından dolayı sunulan hizmet detaylı ve özenli bir şekilde sunulmakta ve araçlarınızın tertemiz bir hale gelmesi sağlanmaktadır.

İşletme olarak sunduğumuz hizmet esnasında kullandığımız malzemeler her zaman en kaliteli olacak şekilde satın alınmakta ve sunduğumuz hizmetin çok daha kaliteli olması sağlanmaktadır. Ayrıca işletmemizin geniş bir alana sahip olmasından dolayı aynı anda birçok arabaya aynı anda hizmet verebilmekteyiz. Verdiğimiz hizmet karşısında siz müşterilerimize her zaman en uygun fiyatları sunmakta ve araçlarınız için gönlünüzce hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır. Bu fiyatlar bünyemizde çalışan muhasebe çalışanlarımızın yaptıkları araştırmalar, hesaplamalar ve araştırmalar sayesinde ortaya çıkmaktadır. Ayrıca araçlarınıza uyguladığımız koltuk döşemeler her zaman en kaliteli kumaşlardan yapılmakta ve sökülme, solma gibi durumlar asla yaşanmamaktadır.

Sizlerin de araçlarınız için bu şekilde bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Bursa oto yıkama sektöründe hizmet veren işletmemize gelmeniz sizler için yeterli olacaktır.

BENZER FİRMALAR