• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kotil Oyun Makinaları

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kerim Nazlı

reklam logosu

Kotil Oyun Makinaları web yayın hayatına 2013 yılında başladı.İstanbul Kadıköy'de faliyet gösteren firmamız yakın zamanda en iyi firmalar arasına girmek için çalışıyor. Bu serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle bağlantı kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın web sitesi olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Bu sebeple daha fazla geç kalmadan web sitemiziyayın hayatına geçirdik.

İlerleyen süreçlerde www.kotiloyunmakinalari.com olarak web sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Bir dükkanın nasıl sürekli kendini yenilemesi gerekiyorsa, örnek olarak yeni tabela, yeni dekorasyon ve yeni bilgisayarlar v.b web siteleride online bir işletme olduğu için yenilenmesi gerekiyor.Bu sebeple web sitemizi sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz.Bu etapta web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR