• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koton Mensucat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Buluntu

Giyim sektörü, başta kadınlar olmak üzere dünya genelinde en çok talep gören sektörlerden biridir. Bu talebi karşılayabilmek adına verilen uğraşlardan en büyük yük ise kumaş üretim fabrikalarına düşmektedir. Yalnıza giyim sektörünün yapı taşı olmakla kalmayan kumaş üretimi; dekorasyon ve ev tekstili adına da büyük önem arz etmektedir. Kahramanmaraş kumaş üretim ve tekstil alanında faaliyet göstermekte olan firmamız, güvenilirliği ve her türlü kumaş çeşidini en üst kalitede üretebilme becerisi ile tanınmaktadır. Eşi ve benzeri olmayan kalitede kumaşlarımız ile tanışma şansına sahip olmuş tüm müşterilerimiz, bizlere duyduğu memnuniyeti belirterek daimî müşterilerimiz haline gelmiş bulunmaktadırlar.

Firmamız olarak, sizlere ihtiyaç duyacağınız tüm kumaş tiplerini rahatlıkla temin edebilmekteyiz. Geniş ürün yelpazemizde gömleklik, döşemelik, pantolonluk, koton kumaşlar ağırlıklı olmak üzere çok sayıda tekstil kumaşlar yer almaktadır. Alanında son derece deneyimli ve profesyonel çalışma kadromuz, sizlerin taleplerinizi karşılayabilmek adına yoğun bir çalışma sergilemektedirler.

Firmamız olarak tek gayemiz en yeni tekstil hizmetlerini sunarak alanımızda öncü bir şirket olarak kalmaktır. Hedeflerimiz doğrultusunda yalnızca kendi çıkarlarımızı değil doğayı ve toplumu da önemsiyor, tüm çalışmalarımızda çevre dostu bir yaklaşım sergiliyoruz. Yaşanabilir bir dünya için, mümkün olan her yerde çevre dostu ürünler üretmeye devam etmekteyiz.

Firmamız, gösterdiği başarılı çalışmalar ile Türk tekstil sektörüne ve ulusal ekonomiye ciddi katkılar sağlamış bulunmaktadır. Her türlü kumaş talepleriniz firmamız tarafından profesyonelce karşılanabilmekte olup, bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR