• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Köy Piliç Bucak

firma adresi

Adres :

Mehmet Akif Mahallesi 23 Nsan Caddesi No : 56 Burdur » Bucak
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muhsin Sarıkaya
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (505) 537 41 67

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Doğal tavuk çeşitlerini sizlerle buluşturan Köy Piliç Bucak birmilyonnokta sitesi üyelerinden sadece birisidir. Günümüzde beslenme konusunda daha da bilinçlenerek doğal ürünleri tercih etmeye başladık. Hem kendi sağlığımız hem de sevdiklerimizin sağlığı için organik ürünlerle beslenmeyi alışkanlık haline getirmeye çalışıyoruz. Protein ihtiyacımızı doğal yollardan vücudumuza alarak daha sağlıklı günlere adım atmalıyız. Köy Piliç Bucak olarak sizlere çiftlikte yetişen tavuklarımızdan hazırlamış olduğumuz çeşitli ürünleri sunuyoruz. Helal kesim yapılarak aradığınız çeşitleri sizlere getiriyoruz. Günlük taze kesimlerimizle sağlıklı beslenmenize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sizlerin sağlığı öncelikli çalışma hedeflerimizden birisidir.

Aradığınız tavuk çeşitlerimiz salonumuzda mevcuttur. Tavuk incik, tavuk fileto, kanat ve ciğer çeşitlerimiz gibi farklı taze ürünlerimiz sizleri bekliyor. En uygun fiyata kaliteli ve taze ürünlere ulaşmış olacaksınız. Doğal beslenen tavuklarımızın lezzetlerinden memnun olacağınızın garantisini veriyoruz. Alo paket sipariş hattımızla dilediğiniz çeşitlerimizden sipariş verebilirsiniz. Düğün, sünnet, toplu iftar veya diğer organizasyonlarınız için uygun fiyata çeşitlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizleri uğraştırmamak adına pişmiş hazır döner hizmetimizi de sizlere sunuyoruz.

Diğer market ve bakkallara paketli ürün satışı yaparak taze ve lezzetli ürünlerimizi herkese ulaştırmaya gayret ediyoruz. İş yerimizde turşu, zeytin veya biber gibi farklı doğal lezzetli satışlarımız da mevcuttur. Ürünlerimizin taze , lezzetli ve sağlıklı olduklarının arkasında durarak sizleri mağdur etmemeye çalışıyoruz. Burdur hizmet sektöründe kaliteli ve sağlıklı adımlar atarak herkesin tercih edeceği örnek iş yeri olma yolunda ilerlemeye devam ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR