• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köyceğiz Herbalife Yaşam Koçu

Adres :

Muğla Köyceğiz Muğla » Köyceğiz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahtınur Erceyes

E-Posta Adresi :

erceyesbahtinur07@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 634 63 31

Whatsapp 2:

0 (546) 634 63 31
Köyceğiz Herbalife Yaşam Koçu olarak köyceğiz herbalife ürün tanıtımı,köyceğiz herbalife ürün satışı,köyceğiz yukarı kilo kontrolü,köyceğiz aşağı kilo kontrolü,köyceğiz sporcu beslenmesi,köyceğiz aktif yaşam danışmanı,köyceğiz kilo kontrol danışmanı,köyceğiz shake ile beslenme,köyceğiz kişiye özel beslenme programı,köyceğiz shake ile 21 günde değişim,köyceğiz thermo tablet yağ yakıcı,köyceğiz herbalife üyelik vb alanda hizmet vermekteyiz.
ASIL ÜYE OLUNUR?
Herbalife, ürünlerini Doğrudan Satış yöntemi ile satmaktadır. Doğrudan satış, bir Üyenin ürünü tüketicilere kendi evlerinde, iş yerlerinde ya da perakende satış mağazası olmayan başka bir yerde tanıtmasıdır. Bu sisteme göre Bağımsız Herbalife Üyeleri, ürünleri müşterilerine satmak üzere Herbalife'tan satın alırlar. Yani Herbalife ürünlerini satın almak ve satmak için bir Bağımsız Herbalife Üyesi olmanız gerekmektedir.
Bağımsız Herbalife Üyesi olmak çok kolaydır. Bütün yapmanız gereken bir Bağımsız Herbalife Üyesi'nden Herbalife Üye Paketi’ni satın almaktır. Alacağınız Üye Paketi’nde size yardımcı olacak malzemeler ve bir Üyelik Başvuru Formu bulunur. Başvuru formunu doldurarak, T.C. Nüfus Cüzdanınızın her iki yüzünün bir fotokopisini de ekledikten sonra formda belirtilen adreste bulunan merkezimize posta ile gönderebilirsiniz. Başvuru işlemleriniz tamamlandığında Üyeliğiniz geçerli hale gelir. Böylece bir Bağımsız Herbalife Üyesi'nin tüm hak ve yükümlülüklerine sahip olursunuz. İlk satışınızdan itibaren ekstra gelir elde etmeye başlayabilirsiniz!
Tüm görüş ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR