• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köylü Auto

Adres :

Selampınar Mahallesi Atatürk Caddesi No; 6 Adana » Karaisalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Köylü

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 934 77 03

Whatsapp 2:

0 (536) 442 09 09

Köylü Auto ailesi olarak birmilyonnokta.com ailesi ile yaptığımız değerli iş birliğinden gurur duyuyor siz kıymetli müşterilerimize bunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Adana otomotiv sektöründe uzun yıllardır büyük emeklerle çalıştığımız şirketimizde müşteri memnuniyeti ve profesyonelliği ön planda tutmaktayız. Özellikle müşterilerimizle olan ilişkilerimizde kalite ve profesyonellik çerçevesi içerisinde işlemler gerçekleştiriyoruz. Araç alım satım, kiralama, ikinci el araç satımı gibi birçok işlemi sunduğumuz şirketimizde siz değerli müşterilerimizin istek ve önerilerine özen gösteriyor bunlara yönelik çalışmalar sergiliyoruz.

Oto alım satım firmaları arasında güvenilir ve kaliteli bir şirket arayışı içerisindeyseniz, bizlerle tanışmadan araba alım satımı yapmamanızı öneririz. Oldukça kaliteli, oto alım satım işlemleri sunduğumuz şirketimizde vizyonumuz ve misyonumuzla tanınmaktayız. 2. El oto alım satımı yaptığımız şirketimizde oldukça kaliteli ve güvenilir işlemlerle müşterilerimizle alışveriş gerçekleştiriyoruz. Diğer otomotiv firmalarının aksine müşterilerimizle aramızdaki güven bağını güçlü tutuyor ve alışverişte uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin fikir ve önerilerini önemsiyor en ön planda tutuyoruz. Genellikle müşterilerimizin fikir ve tavsiyeleri üzerine gelişim gösteriyor, durmadan kendimize bir şeyler katarak yol alıyoruz. Özellikle müşterilerimizin bütçesine uygun fiyatlar sunarak buna yönelik çalışmalar sergilediğimiz için ayrıca sıklıkla tercih edilen bir şirket olma başarısını da üzerimizde taşıyoruz. Sizler de güvenilir ve kaliteli otomotiv şirketi, oto alım satımı yapmak için uygun bir nokta arıyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR