• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koza Oto Kuaför

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abidin Sağlam

İstanbul otomotiv sektöründe adını zirveye taşımış; kalitesi ve uygun fiyat avantajları ile gönüllerde taht kurmuş olan Koza Oto Kuaför olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gözünüz gibi baktığınız araçlarınızın temizliğinden Koza Oto Kuaförümüz sayesinde emin olabilirsiniz. Aracınıza iç dış temizlik yaparak hijyenik hale gelmesini sağlıyoruz. Firma olarak yaptığımız ozon ile temizlik çalışmamız sayesinde de aracınızın en ulaşılması zor köşelerini dahi temizliyor ve mikroplardan arındırıyoruz. Sizler ise aileniz ve sevdikleriniz ile seyahat ederken araç temizliği ve hijyen ile ilgili bir sorun yaşamıyorsunuz. Yolculuğunuzun tadını çıkarabiliyorsunuz. Ayrıca motor temizleme hizmetimiz sayesinde de araç motorunuzun ömrü uzuyor ve sizlere daha kaliteli bir hizmet sağlıyor.

Profesyonel ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile yalnızca araç temizleme hizmeti vermiyoruz ayrıca oto pasta cila uygulaması, oto seramik kaplama, oto cam filmi uygulaması gibi hizmetler de sunmaktayız. Aracınız ile ilgili istediğiniz değişiklikleri tecrübeli ve işinde uzman ekibimiz ile yapıyor ve sizlere araçlarınızı tam vaktinde teslim ediyoruz.

Araç temizliğinin ve görüntüsünün de en az araç performansı kadar önemli olduğunu düşünürsek düzenli bakım ve temizliğin yapılması gerektiğini de fark ederiz. Motor ve araç için gereken temizleme işlemini profesyonel çalışanlarımız ile en özenli ve etkili şekilde yaparak araçlarınızı sizlere teslim ediyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizin araç temizliğinden %100 memnun olması bizler için önceliktir. Sizler de araçlarınıza gereken bakım hizmetini vermek isterseniz bize ulaşın!

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar