• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kral Efes Havlu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yeliz Uşak

  • firma instagram

Denizli tekstil giyim sektörünün kaliteli dokuma makineleriyle yumuşacık havlularınızı işletmeleriniz için özel olarak üretiyoruz. Havlunun kullanım amacına en uygun kalitede çekim gücüne sahip olması o havlunun ne kadar kaliteli olduğunun göstergesidir.

Kuaför salonlarınız için polyester havlu, firmanızın logosunun işlendiği havlu, güzellik merkezi havlu seti, berber havlusu gibi alternatif hizmet alanlarımızla faaliyet sahanıza özel tasarımlarımızı sunuyoruz. Kral Efes Havlu kalitesi ve markasıyla üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizle markanızın adına yakışır seri üretim sağlıyoruz.

%100 pamuklu, üzerinde firmanızın adı ve logosunun bulunduğu, özel iplikten üretilen, leke ve boya tutmayan, çamaşır suyundan etkilenmeyen kalitede dokumayla müşterilerimize 1 numaralı bir kalite sunuyoruz. Kullanım amacına tam cevap veren ürünlerimizle hızlı su emen özellikteki havlu setlerimiz ile işletmenizin kalitesini artırmaya yönelik faaliyetlerinize yardımcı oluyoruz.

Kendi havlunuzu tasarlama gibi alternatif sunarak istediğiniz şekil, yazı ve ebatta üretimlerimizi yapabiliriz. Otel spa havluları, plaj havluları, berber ve kuaför havluları, güzellik merkezi gibi hizmet sektörlerinin first class havlularını üretiyoruz. Hijyen ve temizlik ile işlerini yürüten alanların havlu noktasında çözümlerini firma olarak biz tayin ediyoruz. Saç boyası yapan kuaför ve berberler için leke ve boya tutmayan formuyla dizayn edilen havlularımız ile uzun süreli kullanım sağlayan havlu çeşitlerimizi logonuza ve markanıza özel üretiyoruz. Türk Patent Entitüsü Marka Tescil Belgesi’ni alarak tescillediğimiz markamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR