• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kral Temizlik Hizmetleri

Adres :

Rauf Bey Mah.95/50 Sok Çınar Apt No: 7 Daire : 1 Osmaniye Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Poyraz -armağan Erdem

E-Posta Adresi :

poyrazmehmet60@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 589 51 04

Whatsapp 2:

0 (545) 645 51 04

Kral Temizlik Hizmetleri olarak osmaniye site yöneticiliği,osmaniye apart temizliği,osmaniye ofis büro temizliği,osmaniye inşaat sonrası daire temizliği,osmaniye yerinde koltuk yıkama,osmaniye inşaat sonrası temizlik,osmaniye temizlik firması,osmaniye temizlik firmaları,osmaniye temizlik şirketi,osmaniye profesyonel temizlik firması,osmaniye makina ile koltuk temizliği,osmaniye uygun fiyata temizlik,osmaniye temizlik hizmetleri, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Hizmet sunumunda kullanılan yeni sistemler ile kaliteyi artırmayı ve nitelikli bir hizmet ortaya koymayı hedefleyen firmamız, ekip ruhuyla hareket eden deneyimli personel eliyle bu hedefe ulaşmış bulunmaktadır. Kral Temizlik Hizmetleri sektöründe daha fazla müşteriye ulaşarak güçlü bir yapı olma hedefiyle yola çıkan firmamıza bu yolda eşlik eden kavramlar arasında etik, kalite, eğitim, müşteri odaklılık, hızlı çözüm, yeniliğe açık olmak ilk sıralarda yer almaktadır.

Kral Temizlik Hizmetleri sektöründe müşteriye en uygun fiyatlı hizmeti kaliteden ödün vermeden ulaştırma misyonuyla hareket eden firmamız için bu amaca hizmet eden çeşitli analiz çalışmaları oldukça önemlidir. Hizmet üretiminde kaynak kullanımı ve bütçe hesaplamalarından personel seçimine tüm aşamalar stratejik bir şekilde planlanıp uygulanarak en uygun fiyatlı çözümlere ulaşılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR