• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kuaför Ayten Velioğlu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayten Velioğlu

reklam logosu
  • firma instagram

Daha güzel ve daha bakımlı görünmek her zaman, her bayanın tercihidir. Bunun için pek çok farklı yola başvurularak birçok zahmete katlanılır. Oysa alanında başarılı, yetenekli parmaklara sahip bir kuaför salonu sizi bambaşka birisin dönüştürebilir. Gerek kişisel bakım gerekse kozmetik ürünlerindeki günümüz teknolojisi bunlara rahatlıkla imkân veriyor. Eğer sizler de gerek günlük hayatta çok daha bakımlı ve güzel olmak isterseniz gerekse özel günlerde, organizasyonlarda bütün gözlerin sizde toplanmasını arzu ederseniz İstanbul Bayrampaşa’da hizmet veren Kuaför Ayten Velioğlu salonumuzda bütün beklentilerinizi karşılamak için hazır bekliyoruz.

İstanbul kuaför sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak uzun yıllardır fark yaratıyor, farklı olmak isteyenlerin değişmez adresi konumunda bulunuyoruz. İhtiyacınız ve beklentiniz her ne olursa olsun salonumuzu tercih edebilir, hakkınız olan en iyiyi alabilirsiniz. Bizler her biri alanında tecrübe sahibi, profesyonel, gerekli eğitimleri almış, yetenekli, zevk sahibi, güler yüzlü hizmeti şiar edinmiş bir kadroya sahibiz. Bütün personellerimiz işlerini özveriyle yapmakta, işlerine ve size saygı duymakta ve her seferinde beklentilerinizin üzerinde sonuçlar doğurmaktan çekinmemektedirler.

Kuaför Ayten Velioğlu olarak sektörümüz içinde sürekli kendimizi yenileyerek siz müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabasında bulunuyoruz. Hoşnut olabilmeniz için dünya standartlarında uygulamalara imza atıyor, kaliteden taviz vermeyerek her biri dünya markası kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini kullanıyoruz. Modaya ve size en uygun çözümleri üretiyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR