• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kuaför Emine Yusuf

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yusuf Çelik -emine Aydoğan

reklam logosu
  • firma instagram

Mersin’in Yenişehir ilçesinde yıllardan beri faaliyet gösteren Kuaför Emine Yusuf olarak bizler kalitemizden taviz vermeden sizlerin saç bakımları için gerekli tüm işlemleri tek bir noktada yaptırmanızı sağlayacak en önemli merkez şeklinde hizmetlerimizi sunuyoruz. Bir kuaförden beklenen hizmetin ne olduğu konusunda yılların getirdiği tecrübe ile hareket eden bir kuaför olarak bizler her zaman sizin isteklerinize en uygun saç modelini ve kesimini ortaya çıkarabiliyoruz. Yıllardır bu alanda faaliyet gösteren geniş bir ekibin desteğini alabileceğiniz kuaförümüz bünyesinde sizlerin görünümünü yenileyecek olan çalışmaları sizlere sunabiliyoruz.

Unisex olarak kadın ve erkeklere hizmet verebildiğimiz geniş ve ferah salonlarımız sayesinde arkadaş gruplarınızla veya aile olarak da gelebileceğiniz Mersin kuaför sektörünün önde gelen merkezlerinden biri olarak size ulaşıyoruz. Bizler sadece saç kesimi ile değil aynı zamanda saç bakımı, el ayak bakımı, cilt bakımı ve kozmetik ürünlerin temin edilmesi gibi noktalarda da sizlere destek veriyoruz. Özellikle kendisini yeniden yaratmak isteyen siz müşterilerimiz için stil danışmanlığı gibi hizmetleri de sunabiliyoruz.

Teknolojik olarak kendini her geçen gün daha da geliştiren ve bu sayede kuaför hizmetlerinden alacağınız verimi en yüksek düzeye çıkaran bir kuaför olarak bizler müşterilerinin sürekli olarak tercih ettiği bir nokta olarak en iyi referansı da sizlere sunabiliyoruz. Saç kesiminde aradığınız çizgileri sizleri en iyi şekilde dinleyerek çıkaracağından emin olacağınız kuaförümüzde sizleri bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR