• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuaför Fiyonk

Adres :

Kurtuluş Mahallesi Namık Kemal Caddesi No: 42/a (salı Pazarı Sokağı) Aydın » Nazilli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Yavaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 949 26 41

Aydın kuaför salonları içinde bir numara olan firmamız Kuaför Fiyonk birmilyonnokta.com ailesine üyedir. “Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır” sözüne olan inancımızla başlayarak siz değerli kadınlarımızın her türlü kuaför ihtiyacını üstelenmekteyiz.

En özel gününüzden tutun kendi öz değeriniz için yapmak isteğiniz her türlü değişiklik ve bakım için salonumuzu ziyaret edebilirsiniz. Muhteşem gelin saçları, profesyonel porselen makyaj, anatomik saç kesimi, dip boya, tertemiz sarılar ile röfle, gün ışığı ışıltıları ile ombre ve balyaj hizmetlerimiz ile sizleri arzuladığınız görüntüye ulaştırabiliriz. Beğendiğiniz ve sahip olmak isteğiniz o saçlar artık hayal değil.

Hayat koşturmacasın da en fazla yıpranan ama bakımı en çok ihmal edilen elleriniz ve ayaklarınız salonumuzda hak ettiği özene manikür ve pedikür hizmetiyle kavuşacak. Profesyonel kaş alımı ile güzel gözlerinizi ortaya çıkacak.

Her kadın saçlarıyla iz bırakır. Hem sağlıklı hem de dileğiniz renkte saçlara ulaşmak dikkat, titizlik ve özen gerektir. Biz de bu unsurları göze alarak en iyi boyayı ve acıcıyı kullanmaktayız. Yaptığımız işin ciddiyetini bilerek siz güzel kadınlarımızın saçının bir teline bile zarar vermeden çalışıyoruz.

İmajınız tazelemek, güzelliğinizi pekiştirmek için kadın dünyasına giriş yapıyoruz. Kendi alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle, modern, şık, yeni nesil hijyenik salonumuzda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Evinizin sıcaklığında ve konforunda güler yüzlü ekibimizle sizleri bir güzellik terapisine davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR