• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuaför Hasan Bulut

Adres :

Karakeçili Mah. Albayrak 1. Sok. 11/b Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Bulut

E-Posta Adresi :

hasandefne19@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 432 13 39

Her insan kendine özel bakım yaptırmak ister. Kendini yenilemek, tarzını değiştirmek hatta moral toplayabilmek için ilk ziyaret edilen yerlerden biri kuaförlerdir. Adeta kendini baştan yaratılmış gibi hissettiren kuaför bakımları sonrası insan kendini yenilenmiş gibi hissetmektedir. Bu sebeple ayrı bir yeri olan kuaförler her zaman ikinci bir aile konumundadırlar.

Bizler de sizlere bu ortamı sunabilmek, hayatınıza en iyi hizmeti sunarak dokunabilmek için Çorum kuaför sektörü içerisinde yerimizi aldık. Her zaman en kaliteli, en güvenilir adres olmak için hizmet verdiğimiz bu sektörde amacımız kuaför konusunda vazgeçilmez adresiniz olabilmektir.

Hijyen konusunda son derece titiz davrandığımız salonumuzda her bir malzememizi özenle temizleyerek sizlerin hizmetinize sunuyoruz. En sağlıklı ortamda en iyi hizmeti sunabilmek için durmadan çalışıyoruz.

Deneyimli, işini severek ve titizlik ile yapan, güler yüzlü, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma arkadaşlarımız ile amacımız sizlere arzu ettiğiniz değişikliği, görünümü ve güzelliği sağlayabilmektir.

Erkek saç bakımı konusunda her türlü hizmeti verdiğimiz Çorum’un merkezinde bulunan Kuaför Hasan Bulut salonumuzda hayatında değişiklik isteyen ve bakım zamanının geldiğini düşünen bütün müşterilerimizi bekliyoruz. Sizleri salonumuzda layığı ile ağırlayabilmek için kendimizi durmadan geliştiriyor ve mesleğimizin bütün yeniliklerini anında işletmemizde hizmetinize sunabilmek için gerekli olan her ortamı hazırlıyoruz.

Kaliteden ödün vermeden uygun fiyata hizmet isteyen değerli müşterilerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR