• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kuaför Hasan

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hasan Aslan - Sunay Aslan

  • firma fb

Aydın kuaför sektöründe hizmet vermeye başladığımız günden bu yana siz değerli müşterilerimizin güvenle tercih edeceği adres olmayı başardık. Müşteri odaklı çalışmalar yaparak müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yaptığımız tüm çalışmaları kalite standartları içerisinde özenle ve dikkatle gerçekleştirmekteyiz. Kalitemizden ödün vermeden yaptığımız çalışmalarımızla bugüne kadar müşterilerimizin beğenisini ve güvenini başarmış bulunmaktayız. Bugünden sonra da aynı özen ve dikkatle müşterilerimizin güvenini sarsmamak adına çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.

Yıllardır bu sektörde olmanın verdiği tecrübeler sayesinde müşterilerimizin nasıl bir hizmete ihtiyacı olduğunu belirliyoruz ve değişime başlıyoruz. Yaptığımız çalışmalar sonrasında aynanın karşısına her geçtiğinizde kendinize yeniden merhaba diyeceksiniz. Saç tasarımları, türban tasarımları, saç kesimleri, saç boyama, makyaj, manikür ve pedikür gibi birçok hizmeti siz değerli müşterilerimize kalitemizden ödün vermeden sunuyoruz. Kullandığımız tüm ürünlerde sağlığa zararı olmayan ürünleri seçiyoruz. Sizleri düşünüyor ve önemsiyoruz. Çünkü firmamız için müşterilerimiz ailemizden bir parça.

Alanımızda aldığımız eğitimlerle ve yılların kazandırdığı tecrübelerle müşterilerimiz için kusursuz güzellik hizmeti veriyoruz. Uygun fiyatlarla çalışıyor olmamız müşteri memnuniyetini yüksek tutmamızı sağlıyor. Sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Kuaför sektöründe hizmet vermeye devam ettiğimiz sürece şehrimizde sektörün en iyisi olmaya da devam edeceğiz. Müşterilerimize karşı saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde güler yüzlü, samimi, dürüst ve güvenilir hizmetlerimizi sunuyoruz ve müşterilerimiz için en güzel değişimleri yapıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR