• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuaför Kerem & Mustafa

Adres :

Ekinciler Caddesi Avea Bayi Yani (buğurlar Lokantası Üstü) Diyarbakır » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Babat- Kerem Babat

E-Posta Adresi :

muston_21@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 962 30 86

Whatsapp 2:

0 (543) 246 43 42

Whatsapp 3:

0 (536) 962 30 86

Whatsapp 4:

0 (543) 246 43 42

Kişisel bakım konusunda insanlar için önemli pek çok nokta vardır. Fakat bunlar arasında saç bakımı ve tasarımı oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Saç bakımına daima gereken özeni göstermek her zaman iyi bir saç yapısına sahip olmak için en temel şartlardan biridir. Çünkü saçlarda zaman içerisinde birtakım yapısal bozulmalar oluşabiliyor. Bunun önüne geçmenin en iyi yolu saça uygun doğru ve istikrarlı bakım tekniklerinden yararlanmaktır. Ayrıca saç bakımı konusunda profesyonel kişilerin bilgisinden yararlanmak da bu duruma daha olumlu ve verimli bir yaklaşım içerisinde olmamızı sağlar. Bizler Diyarbakır Kuaför Kerem & Mustafa kişisel bakım salonu olarak sizlere bu alanda kaliteli hizmetler sunmak için faaliyet göstermekteyiz. Saç tasarımı konusunda uzman ekibimiz sayesinde normal günlerin dışında düğün gibi özel günlerinizde de en harika saç tasarımı olanaklarından yararlanabilirsiniz. Oldukça çeşitli saç modelleri arasından kendinize en yakışacak olanı seçerek güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Müşterilerimizin saç tasarımı konusundaki isteklerine en kaliteli ve hızlı çözümler üretmek için çalışmalarımızı özveriyle yerine getirmekteyiz. Her zaman çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini kendimize referans edinmekteyiz. Saç tasarımında yenilikçi bakım açımızı işimize en iyi şekilde yansıtarak beklentilerin üzerinde bir hizmet sunmaya çalışmaktayız.

Hizmet verdiğimiz bu alanda daima gelişmeyi ve daha fazla güçlenmeyi temel alan bir çalışma prensibiyle hareket etmekteyiz. Müşterilerimizle olan güven ve memnuniyet bağının markamızı daha çok ileriye taşıyacağı inancındayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR