• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuaför Mercan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mercan Arıbaşbalan

Kuaförlük, profesyonellik gerektiren bir meslek olarak kadınların fiziksel görüntüsünü değiştirmek için yaratıcı hizmetler veren bir sektördür. Sektör sayesinde kadınların saçlarında yapılan değişimler ve makyaj eklentileri ile güzelliklerinin ön plana çıkarılması ve kendilerini daha iyi hissetmeleri sağlanmaktadır. Bu özveri ve başarı ile hizmet veren firmamız, Antalya'nın Manavgat ilçesinde faaliyet göstermektedir.

Kuaför Mercan firması olarak, Antalya kuaför sektörü içerisinde uzun yıllardır profesyonellik ile hizmet veren ve beğenilen bir işletme oluşturuyoruz. Çünkü firmamızın kadınlar için yaptığı saç tasarımları ve makyaj tasarımları, her kadının en güzel noktaya ulaşmasını sağlamaktadır. Kadınlar gerek mesai öncesinde yeni bir iş gününe başlarken, gerek özel günlerinde firmanızdan hizmet almaya tercih etmektedir.

Firmamız kadınların saçlarında günlük işlemler, gelin başı, nişan başı, özel modeller, saç kesimleri, saç boyama ve saç bakımı gibi birçok farklı hizmet vermektedir. Ayrıca manikür, pedikür, tırnak bakımı ve farklı makyaj hizmetleriyle en güzel görünüm için estetik çalışmalar yapılmaktadır. Her kadının hak ettiği bu sonuçların elde edilmesi için en iyi personeller ve en profesyonel ekip ile çalışma gerçekleştiriyoruz.

Firmamız sahip olduğu profesyonel ekibi yıllar öncesinde kurduğu günden bu yana sürekli geliştirmekte, eğitimler ve yeni teknolojiler ile daha iyiye ulaşmaya çalışmaktadır. Bu sayede yapılan her işlem, görsel olarak çok yüksek bir kalite oluşturmaktadır. Bu hizmetleri 365 gün boyunca firmamızdan talep edebilir ve uygun fiyatlarla avantajlı bir sonuç sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR