• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuaför Murat & Sinem Bay Bayan Kuaför Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Norban

Damat tıraşından gelin başı yapımına kadar pek çok konuda bay bayan kuaförü olarak hizmet vermekteyiz. İzmir kuaför sektöründe tanınan, sevilen ve çokça tercih edilen bir firma olmak için elimizden gelen çabayı ortaya koymaktayız. Firma olarak işlerimizi titizlikle yerine getiriyor, bayanlara ve baylara ihtiyacı olan hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Güzel ve bakımlı olmanın her insanın hakkı olduğunu kabul eden firmamız işlemlerini yerine getirirken bu ilkesinden ödün vermemektedir. Sizleri daha şık ve daha bakımlı göstermeye çalışan firmamızla elimizden geleni yaparak hizmet vermekteyiz. Firmamız kurulduğu yıldan bu yana ortaya koyduğu ilkeleri ile yoluna devam etmektedir. Bizler müşteri memnuniyetinin müşteri devamlılığını ve işimizin dürüstlük prensibinin bir parçası olduğunu biliyoruz ve işlerimizi gerçekleştirirken bu amaçla gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizden gelen taleplere eksizsiz cevap verebilmek için güncel konuları sektörde yaşanan olumlu gelişmeleri sürekli takip ediyoruz ve hizmete konulmasına karar verdiğimiz hizmetlerimizi ve yenilikleri sizlerin ihtiyacına sunuyoruz. Bunun için de elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız. En kaliteli kuaför hizmetini sizlere sunabilmek için sürekli olarak yenilenme ve gelişme prensipleri ile hareket etmekteyiz. Firmamız çocuklardan yetişkinlere kadar bay ve bayanlara hizmet vermektedir. Özel günlerinizde size özel bir bakım arzu ediyorsanız firmamızı tercih ederek doğru bir karar vermiş olacaksınız. Bizlere web sitemiz üzerinden ve iletişim adreslerimizden kolayca ulaşabilirsiniz. Firmamız hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR