• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuaför Sema Karataş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mihriban Seçen

Şahinbey’de kuaför denince akla ilk gelen yer olan firmamız Kuaför Sema Karataş birmilyonnokta.com üyesidir. Gaziantep güzellik merkezi firmaları her geçen gün hizmet çeşitliliklerini arttırmaktadır. Firmamız da aynı şekilde müşterilerimiz için pek çok hizmeti aynı anda sunmaktadır. Lazer epilasyon, kaş tasarımı, türban tasarımı, cilt bakımı, gelin başı, kalıcı makyaj uygulamaları, ipek kirpik uygulamaları, saç boyama, çeşitli topuz ve örgü modelleri ve kalıcı oje uygulamaları müşterilerimizin en çok tercih ettikleri hizmetlerimizdir.

Firmamız müşteri memnuniyetine ve kaliteli hizmete çok önem vermektedir. Bu amaçla tüm müşterilerimiz için en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Hijyen diğer önem verdiğimiz konulardandır. Her müşteri için mümkün olduğunca tek kullanımlık malzemeler tercih etmekteyiz. Salonumuz sık sık temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Çalışma arkadaşlarımızın tamamı eğitimlerini başarı ile tamamlamış, el becerisi olan, güler yüzlü, deneyim sahibi ve insan ilişkileri iyi olan kişilerdir.

Firmamız uzun süredir sektörde hizmet vermektedir. Sektörde öncü firma konumuna yükselmiş ve bulunduğu konumu daha iyi bir noktaya getirmek için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Müşterilerimizin tüm özel günlerinde kendilerini bakımlı ve güzel hissetmelerini sağlayacak tüm kişisel bakım ve güzellik hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetler için en uygun olan fiyatları sunmaktayız. Gelin saçı yaptırmak üzere toplu olarak da hizmet vermekteyiz. Bizleri irtibat numaralarımızdan arayıp randevu almanız yeterlidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR