• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuaför Sevda

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevda Yenilmez

Güzellik ve kişisel bakım uygulamaları bayanların en büyük ilgi odağıdır. Her bayan daha güzel ve daha bakımlı görünmek istediği için bu alanda çeşitli deneyimler yaşamaktan çekinmezler. Bu sayede saklı güzellikleri ortaya çıkar. Tek ihtiyacınız bu alanda uzman, deneyimli ve tecrübeli bir eldir. İzmir Ödemiş’te hizmet veren Kuaför Sevda salonumuzda hayatınıza sihirli bir dokunuş yapıyor, hayallerinizdeki tasarımları hayata geçiriyoruz.

İzmir kuaför sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak bölgemiz halkını benzersiz tasarımlarla buluşturuyor, gündelik hayatlarında ve özel organizasyonlarında kişiye özel tasarımlar yaparak her defasında şaşırtmayı sürdürüyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz alan, her gün yeni gelişmeler eşliğinde zenginleşmeye devam etmekte, gerek uygulama yöntemleri ve tasarımlar gerekse kullanılan ekipmanlar alanında yenilikler ortaya çıkmaktadır. Kalıcı olmak için bütün bunların yakından takip edilmesi, en hızlı biçimde uygulamaya geçirilmesi gerekmektedir. Salonumuzda bunun bilinciyle devamlı kendimizi yeniliyor, dünya çapındaki kişisel bakım gelişmelerini yakından takip ediyoruz. En yeni ürün ve uygulamaları, modayı oldukça kısa sürede hayata geçiriyoruz.

Kişisel bakım ve güzellik uygulamalarında müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Bu yüzden taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde analiz ediyor, en doğru zamanda istenilen çözümleri üretmekten taviz vermiyoruz. Yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet ilkemizle dünya markası ürünleri kullanıyor, ferah, hijyenik, huzurlu bir ortamda uygulamalarımızı hayata geçiriyoruz. Düğün, nişan, kına gecesi, mezuniyet töreni gibi etkinliklerinize özel tasarımlar yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR