• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kübra Can Güzellik

Adres :

Bostanlı Mah. Cemal Gürsel Cad. Yılmaz Apt. No: 522 Kat : 2 Daire : 2 Karşıyaka İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esra Can

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kubracanguzellik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 581 22 96

Whatsapp 2:

0 (533) 581 22 96

İnsanın tüm yaşantısı boyunca sağlık her zaman önemini koruyan bir unsur olmaktadır. Her bakımdan iyi ve sağlıklı bir birey olmak için bu konuda özellikle kişisel bakımın önemi oldukça büyüktür. Vücudumuzun neye ihtiyacı olduğunu doğru analiz etmek ve buna uygun bakım işlemlerini gerçekleştirmek birçok bakımdan önem arz eder. Bu konuda özelikle bireylerin kendisine kazandırdıkları özgüven ve çevresel açıdan da bakımlı görünmeleri en önemli faydalar arasındadır. Günümüzde insanların güzellik ve kişisel bakım gereksinimleri alanında verilen profesyonel destekler birçok konuda daha verimli sonuçlar almayı sağlamaktadır. Bizler de bu alanda çalışmalarını sürdüren İzmir Kübra Can Güzellik salonu olarak müşterilerimize kişisel bakım konusunda oldukça etkili hizmetler sunmaktayız. Çalışmalarımız arasında cilt bakımı uygulamaları, kalıcı makyaj ve oje uygulamaları, lazer epilasyon ya da ipek kirpik ve protez tırnak uygulamaları gibi seçenekler yer almaktadır.

Müşterilerimize daima kaliteli ve etkin bir hizmet sunmak için her biri alanında uzman personellerimizle çalışmaktayız. Beklentilere uygun pratik çözümleri sağlayarak her zaman müşterilerimizin memnun olması için çalışmaktayız. Hizmetlerimizi sunarken kaliteli ve insan sağlığına uygun bakım yöntemlerini kullanmaktayız. İnsana ve insan sağlığına verdiğimiz değer bu anlamda çalışmalarımızın en temel prensibini oluşturmaktadır.

Çalışmalarımızı sürdürdüğümüz güzellik hizmetleri sektöründe gelişmeye ve en yeni olanaklardan yararlanmaya açık bir bakış açısıyla hareket etmekteyiz. Müşterilerimizle her zaman güçlü bir güven bağı içerisinde bu sektörde öncü bir firma olmak hedefini taşımaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR