• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Küçük Oto Lastik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Küçük

Küçük Oto Lastik olarak turgutlu lastik satışı,turgutlu lastik alım satışı,turgutlu lastik sökme takma işlemleri,turgutlu 2.el lastik satışı,turgutlu yerinde lastik tamiri,turgutlu kaşlık lastik satışı,turgutlu oto lastik değişimi,turgutlu oto lastik tamiri,turgutlu en yakın lastikçi,turgutlu en yakın lastik bayi,turgutlu 7/24 lastik servisi,turgutlu lastik yol yardımı vb alanda hizmet vermekteyiz.

Sizlere sunmuş olduğumuz imkânlara bakarsak kısaca şunları söyleyebiliriz: kurulduğumuz dönemden bugüne müşteri haklılığı kapsamında en iyi hizmeti sunarak ve en iyi çalışanları seçerek güler yüzlü davranışlarımız ve uygun fiyatlarda vermiş olduğumuz hizmet her zaman misyonumuz olmuştur. İş hayatında ayakta kalabilmeyi ve zorlu şartları geçerken hem çalışanlarının hem de müşterilerinin memnuniyetini sağlamak her firmanın harcı değildir. Bizler en iyi çalışma ortamlarını sağlarken müşterinin de mutluluğunu gözetmekteyiz.

Küçük Oto Lastik firması olarak bizler kurulduğumuz dönemde küçük birer firma olsak da gelmiş olduğumuz bu evrede kendi değerlerimizi kaybetmende ve hedeflerimiz doğrultusunda ilerlediğimizi ve bunun en açık delili de sizlerin sevgisi ve beğenisini kazandığımızı göstererek ifade edebiliriz. Sadece Manisa şehirlerinde değil bütün ülkeye açılma inancımız sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetten büyük zevk alıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR