• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kudret Özmen Saç Atölyesi

Adres :

Tahtakale Mah. Faruk Nafiz Çamlıbel Cad. Patara Sit. No 4-11 /b2 Avcılar İstanbul İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kudret Özmen

E-Posta Adresi :

kudretozmen81@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 588 99 19

İstanbul kuaför sektöründe saçlarınız için tercih edeceğiniz profesyonel ekip her zaman hizmetinizdedir. Kudret Özmen Saç Atölyesi olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda müşterilerimizin memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz. Müşterilerimizin saçları için istediği değişimleri kalite standartları içerisinde gerçekleştiriyoruz. Biliyoruz ki, saçlarınız sizin için oldukça kıymetli. Biz, bu kıymeti arttırmak adına profesyonel ekibimizle birlikte çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Sizlerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda uygulanması gereken işlemleri özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz.

Saç kesimi, saç boyama, saç tasarım, saç bakım gibi çalışmalarımız sizlere sunduğumuz hizmetler arasındadır. Bununla beraber makyaj uygulamaları, manikür ve pedikür gibi uygulamalar da gerçekleştiriyoruz. İsteğiniz doğrultusunda kaş ve kirpik tasarımı da yapıyoruz. Tüm bu çalışmalarımızı profesyonel ekibimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz gibi değerli müşterilerimizin sağlığını da ön planda tutuyoruz. Tek kullanımlık malzemelerimizle birlikte kullandığımız diğer araç gereçlerimizin temizliğini düzenli olarak vaktinde yapıyoruz. Böylelikle daha kaliteli ve güvenilir çalışmalar gerçekleştirmiş oluyoruz.

Hizmet verdiğimiz bu sektörde düzenli olarak yenilikler gerçekleşmektedir. Biz, bu yenilikleri salonumuzun bünyesine kazandırmak için gayret ediyoruz. Ekibimizle birlikte bu yenilikler doğrultusunda kendimizi ve çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Böylelikle değerli müşterilerimize en yeni ve en iyi çalışmaları sunmuş oluyoruz. Ekibimizin güler yüzlü, samimi, dürüst, neşeli ve saygılı kişiliğe sahip olmasıyla birlikte değerli müşterilerimize daha samimi bir ortamda hizmet veriyoruz. Sizleri de bu kaliteye ortak olmak adına salonumuza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR