• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuk Tuning

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Kuk

Tuning aracın performansını arttırmak amacıyla yapılan işlemdir. Böylelikle aracın sürüş özellikleri iyileşir. Aynı zamanda görsel ve akustik tasarımı da yapılır. Tunning otomobil, motosiklet ve diğer araçların tümüne uygulanabilir. Eğer aracınıza tuning yapılacaksa gövdenin aerodinamiği ya da sürüş karakterine ince ayar yapılır. Bu sayede aracın motor performansı artar. Aracın dışına da estetik bir görüntü kazandırılır.

Günümüzde tuning işlemine olan ilgi giderek artıyor. Özellikle de gençler araçları için tuningi tercih ediyor. Çünkü bu işlemle aracın dışı da yenilenmiş oluyor. Tuning işlemleri karmaşık kaportadan ve motor değişikliğinden görsel dokunuşa kadar her şeyi kapsar. Ama öncelik aracın motorudur. Araç modifiye teknolojisinin de arttığı günümüzde uygun tuning parçaları bulmak zor değildir.

Araba meraklılarının çoğunlukla tercih ettiği tunning sistemi araçtaki güvenliği ve sürüş davranışı da iyileştiriyor. İstanbul tuning müşterilerine tuningin her çeşidini sunmaya devam ediyor. Kurumumuz iki araç tuningine sahiptir. Birincisi technical tuning, diğeri ise styling tuningtir. Ama daha çok ilki tercih edilir. Çünkü technical tuning aracın yürür aksamını geliştirir. Motorun modifiyesinde en önemli şey performansını arttırmaktır. Buna bağlı bir şekilde değişiklik tercih edilmelidir. İstanbul Başakşehir de hizmet veren firmamız merkezi bir konumdadır. Aracınızla alakalı her değişiklik için sizlere yardımcı olur. Bizimle iletişime geçerek araç modifiyesi ve performans konusunda bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca mevcut donanımlarımızı inceleyerek aracınıza uygun olanı tercih etmeniz mümkündür.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR