• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kumsal Elektronik

Adres :

Andifli Mahallesi Çukurbağlılar Caddesino: 27 Kaş/antalya (a101 Karşısı) Antalya » Kaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Bozdağ

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ahmettt07_93@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 955 27 38

Whatsapp 2:

0 (535) 955 27 38

Kumsal Elektronik olarak Antalya Kaş’ta faaliyet gösteren firmamız uzman kadrosu ve geniş hizmet yelpazesiyle öne çıkıyor. Yılların bilgi birikimi ve deneyimini çağdaş çözümlerle birleştiriyoruz. Antalya elektronik sektöründe en güncel yazılımlar ve ekipmanlarla hizmet veriyor, kaliteyi arayanların vazgeçilmezi konumunda bulunuyoruz.

Geniş hizmet yelpazesi sunan firmamız ilk günden bu yana kendisini sürekli geliştirerek ve güncel tutarak yoluna devam ediyor. Bu kapsamda siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetine büyük önem veriyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor, beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı doğru analiz ederek en net çözümleri sağlıyoruz. Elektrik elektronik ihtiyaçlarınıza tek merkezden çözüm üreterek aradığınız bütün hizmetleri firmamız bünyesinde bulabilmenizi sağlıyoruz.

Kumsal Elektronik olarak her biri alanında eğitimli ve uzman bir ekiple çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Personellerimizin her biri dinamik yapısıyla alanda meydana gelen yenilikleri yakından takip ediyorlar. En yeni ekipman ve sistemleri başarıyla uygulayabilir, işlerini özveriyle yapıyorlar. Kusursuz sonuçlar ortaya koyarak beklentilerin çok daha üzerinde çözümler üretiyorlar.

Firma olarak elektrik elektronik, LCD montajı, uydu sistemleri montajı, televizyon teknik servisi, udu anten ayarlaması, anten kurulumu, merkezi sistem uydu kurulumu, güvenlik kamerası sistemleri ve daha fazlasını firmamızda bulabilirsiniz. Ayrıca Kaş Dsmart bayii, Kaş Digitürk bayii olarak firmamız abonelik, kurulum, satış işlemleri yapmakta, evlerinizde, iş yerlerinizdeki televizyon keyfini apayrı bir konsepte taşımaktadır. Üstelik bütün unları uygun fiyat ayrıcalığıyla sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR