• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kurtoğulları Oto Lastik

firma adresi

Adres :

Akınlar Mahallesi 2615 Sokak B/3 Blok No: 39 (düzce Küçük Sanayi Sitesi) Düzce » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İsa Kurt
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (544) 453 49 50
firma wp

Whatsapp 2:

0 (530) 649 42 98
firma wp

Whatsapp 3:

0 (536) 866 20 57

  • firma instagram

Kurtoğulları Oto Lastik isimli firmamızla araç sahiplerine kaliteli hizmetlerimizle ulaşıyoruz. Oto lastik alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm ürün ve hizmetleri sizlere sorunsuz bir şekilde veriyoruz. Kaliteli ürünlerimizle sizlere konforlu bir sürüş desteği sunuyoruz. Lastikler güvenlik aşamasında en önemli kısımlardan birisidir. Otomobili durduran lastiklerdir. İyi bir yol tutuşu yapan lastikleri seçmelisiniz. Ani bir firenle aracınızı durduran lastikler hem sizin güvenliğiniz hem de çevredekilerin güvenliği açısından çok önemlidir. Aracınızla uyumlu lastikleri tercih etmelisiniz. Lastiğinizi mevsimine uygun seçmelisiniz. Kaliteli markalardan hava koşullarının getirdiği olumsuz durumları dikkate alarak seçim yapmalısınız.

Dört mevsim, yazlık veya kışlık lastikleri kullanmalısınız. Her mevsimde yaşanılan zorlu şartları dikkate alarak aracınızla daha rahat bir şekilde hareket etmeniz için lastiklerinizi özenle seçmelisiniz. Bakımlarını düzenli olarak yaptırarak yaşanabilecek olumsuz durumların önüne geçmelisiniz. Kurtoğulları Oto Lastik firması olarak sizlere hem lastik hem de jant çeşitlerimizle hizmet veriyoruz. Aracınıza uygun hem kullanışlı hem de göze hitap eden jant çeşitlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Aracına farklı bir görünüm vermek isteyenler için doğru adres olarak hizmetlerimizi veriyoruz.

Düzce oto lastik ve jant alanında hizmet veren firmamızla geniş müşteri kitlesine ulaşmaya devam ediyoruz. Araçlarınıza lastik hizmetlerimizle daha keyifli bir sürüş desteği verirken jant hizmetlerimizde araçlarınıza estetik bir görünüm veriyoruz. Uygun fiyatlarımızla kaliteli ürünlere ulaşacaksınız. Tamir, bakım ve satış hizmetlerimizle sizlerle buluşmaya devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR