• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuru Halı Yıkama

Adres :

Emirgan Mah Kanlıkavakdere Sokak No: 74/a Sarıyer/istanbul İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Çöymen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kuruhaliyikama@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 311 06 93
Kuru Halı Yıkama firması olarak İstanbul-Sarıyer'de halı yıkama,koltuk yıkama,stor perde yıkama ve battaniye yorgan yıkama işini atölyede ve yerinde olmak üzere yapmaktayız.
Çalışma hayatımız içerisinde her zaman en kaliteli hizmetin sunulması ve bunun profesyonel bir şekilde yapılmasını hedefledik. Konusunda uzman olan çalışanlarımız ile sizlere her zaman oldukça başarılı şekilde Halı Yıkama sektöründe hizmetler sunduk. Özellikle profesyonel şekilde bu alanda hizmet sunmamız nedeni ile sizlerin yoğun ilgisini görerek daha da fazla bu şekilde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.
Firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet sunan en önemli firmalardan birisidir. Sarıyer bölgesinde bu konuda en fazla tercih edilen firma olmaktadır. Sizlerin bu ilgisi firmamızın çok daha büyük işler yapması konusunda en büyük teşviğimiz olmaktadır. Çok daha hırslı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekte ve arttırmaktayız.
BİZ KİMİZ ?
KURU Halı yıkama olarak profesyonel ekibimizle Halılarınızı evinizden alıp uzman ellerde halı yıkama , bakım, halı tamir ve restorasyonu gibi halı üzerine bütün hizmetleri sunmayı amaçlıyor, ve en iyi kalitede hizmet üretiyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için en iyi yöntemlerle standartların üstünde ustalık ve kaliteli ürünlerle hizmet veriyoruz.
NEDEN BİZ?
Verdiğimiz hizmete sonuna kadar güveniyoruz ve aşağıda size de bir kaç neden sunuyoruz;7/24 Hizmet Haftanın her günü her saatinde bize ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz Servis Halılarınızı evinizden alıp, tekrar evinize bırakıyoruz. Sizden hiç bir ek ücret talep etmiyoruz. Uygun Fiyatlar Sizin için en uygun fiyatı sunmaya çalışıyoruz. Her yıl yaptığımız sayısız kampanyalarla kesenizi rahat edecek.
MİSYONUMUZ
• Müşteri memnuniyeti odaklı ve önceliği daima Kailte Bilinci olan
• Hijyen ve Temizlik kurullarına uygun olarak çalışan
• AR-GE çalışmalarına önem veren
• Müşterilerinin beklentileri doğrultusunda kalite çalışmalarına yön veren
• Etik ve ahlak ilkelerinden ödün vermeden yıkama hizmeti sunmak
TAKIM ARKDAŞLARIMIZ
Deneyimli kadro ve profesyonel ekipmanlarla hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR