• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kutlu Auto Park

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Kutlu

Kutlu Auto Park isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com ailesine katılarak farkını ortaya koydu. Evet, yanlış duymadınız birmilyonnokta.com ailesine katılan firmamız gücüne güç katıyor. Son derece kaliteli ve güvenilir hizmet sunmakta ve halka güvenilir satışlar yapmakta olan firmamızı hala deneyimlemediniz mi?

İkinci el otomobil satışında güvenilir ve kaliteli hizmetiyle ön planda olan firmamız müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Hatay'ın Antakya ilçesinde yer alan firmamız ikinci el otomobil satışında güvenilir ve kaliteli hizmetinin yanı sıra hasarlı araç satışı da yapmaktadır. Sizlere birçok hizmeti bir arada sunan firmamız oldukça uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Yılın belli dönemlerinde fırsat kampanyaları uygulayan firmamız sizler için kaliteyi uyguna sunmaktadır.

Hatay oto galeri olarak kaliteli ve hızlı hizmetinin yanı sıra çalışanlarının temizliğine ve disiplinine de büyük önem veren firmamız hizmetinizdedir. Firmamız son derece uygun fiyatlarda ikinci el araç alış satışı yapmaktadır. Hasarlı araçları bularak sizlere uygun fiyata satan firmamız aynı zamanda hasarlı araç alımı da yapmaktadır. Firmamıza gelip araçlarımızı kontrol edebilir ve değerlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra sosyal medya üzerinden de hizmetlerimizi görüp değerlendirebilirsiniz.

Bizleri arayarak ta detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra sosyal medya üzerinden satışını yaptığımız araçları tüm özellikleri ile görebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmetimizin yanında uygun satışlar yaparak tek adresiniz olmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR