• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kutlu Soğutma ve İklimlendirme

firma adresi

Adres :

Çivril Mahallesi Anadolu Bulvarı No: 363/1 Samsun » İlkadım
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Eser Kutlu
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (553) 856 53 92
firma wp

Whatsapp 2:

0 (534) 568 55 31

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw

birmilyonnokta.com üyesi Kutlu Soğutma ve İklimlendirme olarak sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Günümüzde soğuk dalgasının kırılmaması için endüstriyel soğutma cihazları son derece önemlidir. Birçok endüstriyel firma bu büyük çaptaki iklimlendirme makinelerini kullanmaktadır. Fakat bu yaygın kullanım beraberinde arızalar için yaygın bir teknik servis ağı da gerektirir. Biz firma olarak bu cihazlar için en profesyonel teknik servis hizmetini sunmaktayız. Klima ve iklimlendirme cihazları için hem anlık hem de kronik birçok arızaya çözüm sunabilmekteyiz. Sorunun tespiti ve çözüme kavuşturulması için profesyonel bir gözlem yapmaktayız. Bu sayede en küçük arızalar dahi gözümüzden kaçmamaktadır. Sizlere sunduğumuz bu teknik servis hizmetlerinde en becerikli kişilerle çalışıyoruz. Tüm personelimiz kendi alanlarında ustalaşmış isimlerden oluşmaktadır.

Samsun teknik servis hizmetlerinde önde gelen firmalardan biriyiz. Endüstriyel iklimlendirme cihazları için en profesyonel hizmeti sunmaktayız. Tüm tamir ve bakım işlemlerinde ne kaliteli parçaları kullanmaktayız. İşimiz anlık değil ömürlük çözümler sunarak yapmaktayız. Tamirat işlemi görmüş cihazlarınızın bir daha aynı arızayı vermesi çok düşük ihtimaldir. Bunun altında yatan sebep ise işimiz prosedürlere ve kalite standartlarına uygun bir şekilde yapmamızdır.

Sizlere sunduğumuz teknik servis hizmetleri arasında pek çok alan mevcuttur. Sanayi tipi klimalar için tamir hizmeti sunmaktayız. Ayrıca tüm işlemlerimiz için yedi yirmi dört ulaşma imkânınız vardır. Günün her saati sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

samsun ilkadım carrier transicold yetkili servisi, samsun ilkadım thermo king özel servis, samsun ilkadım 7/24 carrier transicold yetkili servisi, samsun ilkadım 7/24 thermo king özel servis, samsun ilkadım klima tamir servisi, samsun ilkadım klima bakım servisi, samsun ilkadım klima montajı yapanlar, samsun ilkadım carrier transicold tamiri, samsun ilkadım carrier transicold tamircisi, samsun ilkadım thermo king tamircisi, samsun ilkadım thermo king tamiri, samsun ilkadım sanayi tipi klima tamiri, samsun ilkadım sanayi tipi klima bakımı, samsun ilkadım sanayi tipi klima servisi, ilkadım carrier transicold yetkili servisi, ilkadım thermo king özel servis, ilkadım 7/24 carrier transicold yetkili servisi, ilkadım 7/24 thermo king özel servis, ilkadım klima tamir servisi, ilkadım klima bakım servisi, ilkadım klima montajı yapanlar, ilkadım carrier transicold tamiri, ilkadım carrier transicold tamircisi, ilkadım thermo king tamircisi, ilkadım thermo king tamiri, ilkadım sanayi tipi klima tamiri, ilkadım sanayi tipi klima bakımı, ilkadım sanayi tipi klima servisi, samsun ilkadım mobil klima tamir servisi, samsun ilkadım mobil klima bakım servisi, samsun ilkadım mobil klima servisi, samsun ilkadım mobil klima onarım, samsun ilkadım mobil soğutucu, samsun ilkadım mobil soğutucu tamiri, samsun ilkadımmobil soğutucu servisi, ilkadım mobil klima tamir servisi, ilkadım mobil klima bakım servisi, ilkadım mobil klima servisi, ilkadım mobil klima onarım, ilkadım mobil soğutucu, ilkadım mobil soğutucu tamiri, ilkadım mobil soğutucu servisi,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR