• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kutluca Su Arıtma

Adres :

Ovacık Mah Zafer Caddesi No: 95/c (böke Hamanı Üzeri) Merkez Şube: Ovacık Mah Ankara Caddesi No: 16/a Kırıkkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abülkadir Kutluca

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 841 71 06

Whatsapp 2:

0 (544) 841 71 06

Kırıkkale’nin Merkez ilçesinde hizmet veren Kutluca Su Arıtma firması olarak bizler yıllardır su arıtma alanında çeşitli sistemlerin ve cihazların hem satışını hem de bu ürünler konusundaki çeşitli destekleri sizlere sunan bir firma olarak faaliyet gösteriyoruz. İçme sularının içilmeye uygun hale getirilmesinden atık suyun arıtımı noktasına kadar çok sayıda sistemin geliştirilmesinde önemli bir rol oynamış olan Kutluca Su Arıtma firması olarak bizler su arıtma sektörü içinde Kırıkkale hizmet sektörünün lider ve yenilikçi firmalarından biri olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Mühendis kadromuzun sahip olduğu deneyimler sayesinde siz müşterilerimize en kısa sürede en etkili çözümü sunacak olan yöntemleri karşınıza çıkarabiliyoruz. Hem kaliteli hem de güvenilir şekilde sizlere hizmet verebildiğimiz çalışmalarımızda bugüne kadar yapmış olduğumuz projelerle ne kadar güvenceli bir faaliyet gösterdiğimizi de sizlere referans gösterebiliyoruz. Arıtma sistemlerinin projelendirme süreçleri başta olmak üzere sistemlerin imalatları, satış süreçleri ve satış sonrası destekleri noktasında her zaman sizlere destek vermeye devam ediyoruz.

Anahtar teslim taahhüt çalışmalarında her zaman yanınızda olan bir firma olarak sizlere büyük kolaylıklar sağlıyoruz. Hem uygun fiyatlı çalışma fırsatını sunarak hem de taahhüt ettiğimiz süreler içerisinde çalışmaların tamamlanmasını mümkün hale getirerek en iyi şekilde hizmetlerimizden yararlanmanızı da mümkün hale getirebiliyoruz. Arıtma sistemleri ile temiz su elde etmek için yaptığınız yüklü maliyetlerden kaçınarak olumsuz etkilerinden arındırılmış olan suları rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR