• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kyd Barajyolu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (seyhan Acil Diş Hekimi )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Dt. Yavuz Basım - Dt. Kadir Akbaş

reklam logosu
  • firma instagram

Adana’da bulunan Kyd Barajyolu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği isimli firmamız sağlık sektöründebirmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Gerçekleştirdiğimiz işlemler ile yaşam kalitelinizi arttırmayı, gülüşünüzü daha güzel hale getirmeyi amaçlarız.

Dişleriniz yaşam kalitenizi etkileyen önemli faktörlerdendir. Dişlerinizde bulunan kırılma, çürük gibi problemler yemek yemenizi, gülüşünüzü, konuşmanızı etkilemektedir. Çürüklerin, hassasiyetin oluşturduğu ağrılar yaşam kalitenizin düşmesine sebep olmaktadır. Uygulanacak doğru tedavi yöntemleri ile üzerinizde olumsuz etkiler yaratan bu sorunları kısa süre çerisinde ortadan kaldırabilir, ağrı, acı, ağız kokusu gibi problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Adana sağlık sektöründe bulunan firmamızdan alacağınız hizmetler ile kısa süre içerisinde doğru tedavi yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Acil diş problemlerinizde Seyhan’da size en yakın diş polikliniği olarak hizmet veren firmamıza başvurabilir; şiddetli ağrılarınıza doğru tedavi yöntemleri ile cevap alabilirsiniz.

Dişleriniz gülüşünüzün estetiğini de etkilemektedir. Zaman içerisinde bakımı düzenli yapılmayan yapılsa dahi sararan dişler oluşturdukları görünümleri bazı bireyleri rahatsız edebilmektedir. Aynı rahatsızlık çarpık dişlere sahip olan bireylerde de mevcuttur. Firmamızdan beyazlatma ve tel tedavisi işlemlerini yaptırarak gülüşünüze gölge düşüren bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Dilerseniz periodontoloji gülüş tasarımı uygulamamız ile dilediğiniz gülüşe sahip olabilirsiniz.

Diş eti tedavisi uygulamamız ile diş kayıplarınızın önüne geçebilir, yaşam kalitenizi arttırabiliriz. Kayıp dişleriniz için implant diş tedavisi uygulamamızdan yararlanabilirsiniz. Daha rahat bir yaşama daha estetik bir gülüşe doğru fiyatlara kavuşmak için firmamızı tercih edin.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR