• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

La Jeunesse Aesthetic Life

Sektör :

Yetkili Kişi :

Elif Aydan Dinçarslan

La Jeunesse Aesthetic Life firması olarak İzmir-Alsancak da Güzellik-Kişisel Bakım sektörünün yanı sıra Dinçarslan Eczanesi olarak 25 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

La Jeunesse Aesthetic Life firmamız sektörün öncü firmalarının başında geldiği için sektöre gelecek yenilikleri ilk olarak biz getirmekteyiz. Bu sektörde hizmet veren firmalardan farklı olarak sürekli teknolojinin gelişim sürecini yakından izlemekte ve bu sürecin sektörümüzü nasıl etkilediği hakkında gerekli notları almaktayız. Bu sayede gelişen teknolojinin insan hayatına sağladıkları kolaylıkları direkt olarak müşterilerimiz ile buluşturabilmekte ve sunmuş olduğumuz güzellik-kişisel bakım hizmetinin kalitesini artırabilmekteyiz. Böylelikle müşterilerimiz sürekli olarak onlara sunmuş olduğumuz hizmetten memnun kalmakta ve bizi tercih etmeye devam etmektedirler.

La Jeunesse Aesthetic Life firması olarak misyonumuz sürekli olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmeti en uygun yollardan sunabilmektir. Sunmuş olduğumuz hizmetin ekonomiklik boyutuna oldukça büyük bir önem vermekteyiz. Bu durumun sebebi ise güzellik-kişisel bakım hizmetinden toplumun her kesiminden bireyin faydalanabilmesini sağlamaktır. Ayrıca tüm teknolojik gelişimleri de yakinen takip etmemiz sayesinde müşterilerimize İzmir şehrinde güzellik-kişisel bakım alanında en kaliteli hizmeti sağlamayı hedeflemekteyiz ve bu hedefi başarı ile yerine getirebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR