• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Lalebahçesi İlkokulu

firma adresi

Adres :

İskele Mahallesi Fatih Bulvarı No: 106 Antalya » Finike
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nurullah Erdoğmuş
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (537) 239 38 07

  • firma instagram

Eğitim ve öğretimde kaliteyi sizlere sunan Lalebahçesi İlkokulu, tecrübesi ve birikimiyle hizmetinizdedir. Çocukların sevgiyle, güvenle ve keyifle öğrenebilecekleri bir ortam oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Eğitim felsefesi olarak, her çocuğun özel olduğuna inanıyoruz. Çocukların bireysel ilgi alanlarını ve öğrenme tarzlarını göz önünde bulundurarak, onların potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarını hedefliyoruz.

Antalya eğitim sektöründe faaliyet göstermekte olan kurumumuz, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatını temel almaktadır. Bölgenin en çok tercih edilen okulları arasında öncü bir konumda yer almanın sorumluluğuyla hizmet veriyoruz. Modern ve yenilikçi yaklaşımlarımız ile birlikte, eğitim programımızı zenginleştiriyoruz. Sanat, spor, müzik ve sosyal projeler gibi alanlarda da çocuklara çeşitli imkânlar sunuyoruz.

Kurumumuz, hem ana sınıfı hem de ilkokul alanlarında eğitim vermektedir. Öğretmenlerimiz, alanında uzman ve deneyimli eğitimcilerden oluşmaktadır. Eğitimcilerimiz, çocuklara sevgiyle ve sabırla yaklaşarak, onların öğrenmelerini teşvik eden bir ortam oluşturmaktadır. Modern ve geniş sınıflarımız ile hizmet veriyoruz. Çocukların yabancı dil öğrenimini önemsiyor ve yabancı dillerini geliştirmelerine katkıda bulunuyoruz. Kodlama atölyemiz ile teknolojiyi yakından tanımalarına olanak sağlıyoruz. Çocuklarınızın sevgi dolu ve güvenli bir ortamda eğitim alması için kurumumuza başvurabilirsiniz.

Kurumumuza başvurmak oldukça kolay bir işlemdir. Detaylı bilgi almak için bizi hemen arayabilir ya da okulumuza uğrayabilirsiniz. Sizler de okulumuzu tercih ederek, çocuğunuzun eğitimi için en doğru kararı verebilirsiniz. Sizleri de okulumuza bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR