• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Lastik Otelim

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ali Çakır

  • firma fb
  • firma instagram

Lastik Otelim olarak en çok ehemmiyet gösterdiğimiz konuların başında müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Sizlerin en kaliteli ve en verimli hizmeti alabilmesi ve problemlerinizin çözülmesi hususunda çok titiz davranan firmamız bu sebeple çok fazla rağbet görmektedir. Dolayısıyla bu kaliteli ve başarılı hizmetlerin cebinizi yormayan cazip ödeme koşullarıyla size sunulması da önemli önceliklerimizden biri olmaktadır. İnsan merkezli hizmet anlayışımızda müşterilerimizin memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalıştığımız kadar çalışmakta olduğumuz tüm personelin hak ettiği değeri görebilmesi için de çaba göstermekteyiz. Bu bağlamda profesyonel bir firma olmanın yanı sıra aile muhabbeti ve güveniyle kaliteli ve başarılı işler çıkartmaktayız. Bunu yanı sıra çalışanlarımıza müşterilerimiz için memnuniyet noktasında uyarıda bulunmakta ve sizlere sunduğumuz hizmetlerimizin en kaliteli şekilde olmasına hususi önem göstermekteyiz.

Eskişehir oto lastik ve jant sektöründe kaliteyi kaybetmeden uygun fiyatlı hizmet sunmayı amaç edinirken güven problemi yaşamadan sizlere hizmetlerimizi sunmakta ve firmamızda yer alan personelimizin tüm yasal haklarını da korumaya azami özen göstermekteyiz. Oto lastik ve bununla ilgili servis ve tamir hizmetlerinde Eskişehir Tepebaşı’nda sizlere hizmet veren firmamız, ihtiyaçlarınızın en kısa sürede en sorunsuz şekilde çözülebilmesi için gece gündüz demeden çalışmaktadır. Sizler de sektörde güvenilir ve işinin ehli bir firmayla çalışmak istiyor ihtiyaçlarınızdan ve halinizden anlayan birilerine işlerinizi teslim etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar