• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Lastikçin Rot Balans

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yücel Okuyucu

reklam logosu

Lastikçin Rot Balans olarak İzmit’te hizmet veriyor, uzun zamandan beri sektörün içerisinde yer alıyoruz. Oto lastik sektöründe müşteri memnuniyeti gayretiyle işler ortaya koyuyor, her zaman müşterimizin en memnun olacağı çalışmalar sergiliyoruz. Oto lastik ve jant ticareti gibi işlerin yanında, araç lastik ve jantlarıyla ilgili her konuda hizmet gösteriyoruz. Araçlarla ilgili lastik ve jantlarda farklı model ve çeşitlerimizi sunmanın yanında en kaliteli ürünleri tercih ederek farkımızı gösteriyoruz.

İzmit oto lastik ve jant alanında en iyi ürünleri en uygun fiyatlarla sağlama amacıyla çıktığımız bu yolda, birçok müşterimize farklı lastik ve jantları sunuyoruz. Aracınızın marka ve modeline en uygun lastik ve jantları kaliteli hizmet çerçevesinde sunuyoruz. Birçok farklı model lastik ve jantı uygun fiyatlarla sunmamızla da firmada ayrılıyor, kalite-fiyat olarak en uygun jant ve lastiklerin sunumunu gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel çalışma anlayışımız kapsamında her türlü lastik ve jantı firmamız bünyesinde sunuyor, aynı zamanda lastik ve jantlarla alakalı profesyonel yardımımızı da sunuyoruz. Sizlerin her türlü sorusu için devreye giriyor, iletişim kanallarımızı 7/24 açık tutuyoruz. Bizlerden lastik ve jant ile alakalı her türlü hizmeti alabilirsiniz.

Müşterimizin memnuniyetini sağlamak en büyük önceliklerimizden biri… Bu sebeple deneyimli ustalarımızla çalışıyor, hem satış ürünlerimizde hem de verdiğimiz hizmetlerde profesyonelliği sürdürebilme gayretiyle işlere imza atıyoruz. Sizleri İzmit’te ağırlamak ve araçlarınızla ilgili hizmet vermekten gurur duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR