• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lavanta Halı Yıkama

Adres :

Atatürk Mah. Cumhuriyet Cad. No: 112/4 Çayırova Kocaeli Kocaeli » Çayırova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıdvan Çelik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

lavantahaliyikama41@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 316 05 01

Whatsapp 2:

0 (552) 316 05 08

Whatsapp 3:

0 (552) 316 05 01

Whatsapp 4:

0 (552) 316 05 08

Halı yıkama sektöründe çığır açan fabrikamızda yıkanabilir her türlü ev eşyalarınızı itina ile son teknoloji makinelerimizde yıkıyoruz. Sadece halılarınız değil perde, yorgan, kilim, koltuk, battaniye ve hatta zebra perdelerinizi bile yıkatabileceğiniz fabrikamızda her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek donanıma sahip olan Kocaeli Lavanta Halı Yıkama firması olarak profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz.

Gün ve saat ayrımı olmaksızın haftanın her günü ve istediğiniz her saatte servisimiz ile yıkatmak istediğiniz eşyalarınızı kapınızdan alıp yıkama sonrası tekrar kapınıza bırakarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Halılarınızı ve koltuklarınızı yerinde yıkama hizmeti de veren firmamız kendi gözlerinizin önünde halılarınızın ve koltuklarınızın nasıl tertemiz ve özenle yıkandığını müşterilerine görme imkanı sunmaktadır.

Halı yıkama sektöründe öncü ve parmakla gösterilen bir firma olma hedefimize hızla ilerlerken bunu başarabilmek için müşterilerimizle karşılıklı güven duygusunu oluşturmamız gerektiğinin de farkında olarak müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlandığı bir firma olmayı da hedeflemekteyiz. Her çeşit boy ve uzunluktaki ev halılarının yanında cami halısı yıkama konusunda da son derece tecrübeli olan firmamız ister fabrikamızda ister yerinde her türlü cami halıları da tecrübeli çalışanlarımız tarafından ilk günkü gibi temiz ve güzel görünümüne kavuşturulmaktadır.

Hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan özverili bir şekilde çalışan işinin ehli ve halı yıkama sektöründe kariyer hedefleyen güler yüzlü personelimizle aileden biri olmak için sürekli kendimizi geliştirerek var gücümüzle çalışmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR