• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Lavanta Terapi Masaj Salonu

firma adresi

Adres :

Torbalı Mahallesi 5050. Sokak No: 3/a İzmir » Torbalı
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gül Koç
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (535) 378 82 29

  • firma instagram

Fiziksel ve zihinsel olarak rahatlamak isteyenler için Lavanta Terapi Masaj Salonu birebirdir. Yoğun ve stresli bir günün sonunda gerginliği azaltmanın en iyi yollarından biri masajdır. Salonumuzda bulunan tecrübeli ve bu alanda özel eğitim almış masaj terapistlerimiz özel terapi uygular. Pek çok masaj tekniği vardır. Bedeninizin en fazla ihtiyaç duyduğu terapi seçilir.

İzmir hizmet sektörü içinde yer alan salonumuzda aromaterapi, derin doku masajı, refleksoloji, sıcak taş masajı uygulanır. Bunların her biri farklı yöntemleri içerir. Refleksoloji, vücuttaki enerji akışını dengeler. Bu sayede vücut rahatlar. Sıcak taş masajı ile kan dolamışı hızı artar, kaslar gevşer. Derin doku masajı ile hem zihinsel hem de fiziksel olarak rahatlarsınız. Masaj sonrası uyku kalitenizin arttığını bile görürsünüz. Derin doku masajı ile özellikle devamlı masa başında çalışanlar rahatlar. Kronik ağrıları varsa hafifler. Kaslardaki gerginliği giderir.

Masaj insan sağlığı üzerinde olumlu pek çok etkiye sahiptir. Masaj sonrası sadece fiziksel rahatlama görülmez aynı zamanda kan dolaşımı arttığı için bağışıklık da güçlenir. Kronik ağırılar hafifler. Stres hormonları azalır. Uyku kalitesi artar. Bu olumlu etkiler sonucunda ruh sağlığı da pozitif yönde seyreder. Bu olumlu etkileri yaşamak isterseniz web sayfamızı inceleyebilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Salonumuzda rahatlığınız adına her şey düşünülmüştür. Özellikle masaj yapılan yerin atmosferi önemlidir. Salonumuza adım attığınız anda içinizi bir huzur ve dinginlik kaplar. Adımıza uygun şekilde sizi kapıda lavanta kokuları karşılar. Konforunuzu ve hijyeni en üst düzeyde sağlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR