• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lavinyam's Güzellik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Merve Karakaya

Güzellik kavramı geçmişten günümüze kadar insanların oldukça önem verdiği bir konudur. Bu nedenle de çeşitli yöntemler geliştirilmiştir. Şimdiler de birçok güzellik merkezinin hizmet vermeye başlamasıyla birlikte insanların ihtiyaçları karşılanmaktadır. Lavinyam’s güzellikle makyaj, renklendirme, bakım ve diğer birçok hizmeti kaliteli bir şekilde alabilirsiniz. Hijyenik ve steril ortamlarda uygulamalar yapılarak profesyonelliği hedefliyoruz. Aynı zamanda yeni nesil tüm gelişmeleri takip ederek sizlere sunuyoruz. Kişisel bakım ihtiyaçlarınızı güvenilir ellerden almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sonuçta kalite tesadüf değildir.

Lavinyam’s Güzellik olarak misafirlerimize kaliteli hizmet sunmanın kıvancını yaşamaya devam ediyoruz. Salonumuz misafirlerinin ihtiyaçları doğrultusunda güncel ürünleri tercih eder. Müşteri memnuniyetine dayalı politikası sayesinde profesyonel hizmetler sunar.

Lavinyam’s güzellik salonu bilgili ve tecrübeli çalışanlarıyla misafirlerini ağırlar. Saç bakımı, yüz bakımı ve diğer tüm hizmetlerinde en kaliteli ürünleri kullanır. Uygulama esnasında sterilizasyona oldukça önem verir. Salonumuzda son teknoloji ürünleri kullanılır. Geniş yelpazedeki hizmetimiz sayesinde güzelliğinize güzellik katmaya devam ediyoruz.

Salonumuz kadınların istedikleri her bakım için özel bölmelere sahiptir. Çünkü konforunuz ve rahatınız bizim için büyük önem arz eder. Gelin adayları ve tesettürlü hanımlar için de çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Güzellik sektöründe öncü firmalar arasındaki yerimizi korumamız müşterilerimizi memnun etmemizle doğru orantılıdır. Bizimle iletişime geçerke her türlü şikayetleriniz konusunda destek alabilirsiniz. Böylece doğru ellerden kaliteli hizmet almanın farkını yaşamanız mümkündür.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR