• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Leila Güzellik Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Leyla Ekici

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Artık güzelliğinizi nasıl koruyacağınızı dert etmeyin. Güzelliğiniz bizlerle emin ellerde. Özellikle kişisel bakımlarınızı özenle ve büyük bir titizlikle yapmaktayız. Kaliteli bir hizmet ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan işletmemiz gerekli olan tüm cilt bakım ürünlerine sahiptir. Her geçen gün kendimizi geliştirerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Keyifle salonumuza gelerek anın tadını çıkarabilir ve kendinizi uzman ellere emanet edebilirsiniz. Her bir çalışanımız işinde profesyonel bir iş çıkarmakta ve firmamıza yakışır bakımlar yapmaktadır.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimi işimize yansıtarak yolumuza devam etmekteyiz. Kalitemizden asla ödün vermemeye gayret ederek faaliyetlerimizi son derece titizlikle sürdürmekteyiz. En son çıkan cilt bakım ürünlerini kullanan salonumuz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Kalitemiz farkımızdan kaynaklanmaktadır. Salonumuzda her çeşit bakım yapılmakta ve müşterilerimizin ihtiyacı karşılanmaktadır. Tırnak bakımından saç bakımına kadar her bakımı sizlere sunuyoruz. İşinin ehli personelimiz bu sayede her bir müşterimize değer katmakta ve onların özgüvenlerini sağlamlaştırmaktadır.

İzmir güzellik merkezi sektöründe faaliyet gösteren rakiplerimize yapmış olduğumuz kaliteli ilerle fark atmaktayız. Gelişen ve değişen dünya düzeninde artık bakım konusunda profesyonel destek alan sayısı oldukça artmakta ve günümüz şartları da bunu gerektirmektedir. Bizlerde işletme olarak bunun bilincindeyiz ve bu düşünceye göre hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz bizlerden almış olduğu hizmetleri gözle görülür derecede anlamakta ve salonumuzdan her daim mutlu ayrılmaktadırlar.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR