• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Leke Temizlik Fabrikası

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gülten Budanır - Gözde Akbulut

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Leke Temizlik Fabrikası

Temizlik, ev temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, inşaat sonra temizlik, merdiven temizliği, apartman temizliği, site temizliği, kurum temizliği, halı yıkama, yerinde halı yıkama, halıflex yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, perde yıkama ve temizlik personeli temini olarak İstanbul Kartal da hizmet vermekteyiz.

Leke Temizlik Fabrikası olarak hizmetlerimiz ve uygulamalarımız temizlik alanının özelliklerine göre şekillenmektedir. Çünkü her evin, her iş yerinin ve diğer alanların özellikleri farklıdır. Malzemeleri farklı, temizlik gereksinimleri farklıdır. O yüzden de kullanılacak makineden deterjana kadar bütün ayrıntıların birbirinden farklı olması, kişiye ve mekana özel olarak belirlenmesi gerekir. Bizler bu bilinç ve tecrübe ile yaşam alanlarınızın en uygun biçimde temizlenmesini sağlıyoruz. Sizlerin ve sevdiklerinizin hijyen içerisinde yaşamlarınıza devam etmenizi amaçlarken bir taraftan da eşyalarınızın zarar görmemesini sağlayarak uzun yıllar güvenle kullanabilmenize imkân tanıyor, hatta uyguladığımız temizlik yöntemleri ile eşyalarınızın kullanım ömrünü uzatıyoruz.

Leke Temizlik Fabrikası olarak hizmet verdiğimiz seçenekler oldukça geniştir. Eşyalı veya eşyasız ev temizliği, ofis temizliği, tadilat sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik, villa temizliği, bahçe temizliği, fabrika temizliği, havuz temizliği gibi ihtiyaç duyulacak bütün temizlik gereksinimlerine İstanbul şehrinde en kaliteli çözümleri üretiyoruz. İsteklerinize son derece önem veriyor, beklentilerinizi karşılamak adına mekanlarınızda en ideal temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz yürütüyor kimi zaman sizler sevdiklerinize vakit ayırırken bizler hanelerinizi dilediğiniz hijyene kavuşturuyoruz kimi zaman yeni mekanlarınızı güvenle yerleşebileceğiniz temizliğe ulaştırıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR