• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Leyton Restorant & Paparazzi Gecce Club

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Leyton Restorant & Paparazzi Gecce Club olarak Ankara Çankaya’da faaliyet gösteren eğlence merkezimiz uzun yıllardır benzersiz çözümlere imza atmaktadır. Yıllar önce ilk yola çıktığımız andan itibaren bölgemizde çok büyük bir boşluğu doldurma gayesinde bulunduk. Bunu başararak da kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen yeme içme ve eğlence mekanı haline geldik. Yine de başarılarımızı yeterli görmeyerek daima daha fazlası için çabalıyor, daha güzelini siz değerli misafirlerimize takdim etmeye çalışıyoruz.

Ankara eğlence sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak çok geniş bir konseptte hizmet veriyoruz. Bu kapsamda onlarca farklı ürün ile her gün karşınızdayız. Ürünlerimizin her biri deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanmakta gerek malzeme seçiminde gerekse hazırlanış koşullarında kesinlikle hijyenden taviz verilmemektedir. Her biri sertifikalı, güvenilir, marka değeri bulunan malzemeler işletmemize dahil edilmekte, yalnızca en lezzetli yiyecek içecekler değil aynı zamanda en sağlıklı yiyecek içecekler de tarafınıza takdim edilmektedir.

Organizasyon uygulamalarımız son derece tecrübeli bir ekip tarafından koordine edilmekte, uzan ekibimiz el birliği ile evlilik teklifleri, doğum günleri, bekarlığa veda partisi, yıl başı eğlencesi ve diğer bütün organizasyonlarınız için yardımcınız olmaktadır. Haftanın belli günleri canlı müzik etkinliğimiz olmakta, başarılı sanatçılarımız ve müzisyenlerimiz eğlencelerinizi şenlendirmektedir.

İşletme olarak sürekli kendimizi yeniliyor, daima en son teknolojiler ve donanımlarla birlikte hizmet veriyoruz. Sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR