• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Lezzet Döner

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muhammed Emin Dağlı

Lezzet Döner işletmemiz İstanbul Başakşehir’de faaliyet göstermekte, yıllardır eşsiz lezzetleri misafirlerimizle buluşturmaktadır. Döner, ülkemizin en özel ve en güzel lezzetlerinden birisidir. Bugün ünü ülkemiz sınırlarını aşıp tüm dünyaya yayılmış, adeta bir marka değeri kazanmıştır. Fakat dönerin sahip olduğu bu popülerlik orijinal tadını koruması ile aynı çizgide ilerlememiştir. Bu yüzden de bugün pek çok kişi gerçek döner lezzetinden mahrum kalmaktadır. Bizler ilk yola çıktığımız andan itibaren bölgemizde bu açığı kapatmayı hedefleyerek adım attık. Kısa sürede de bunu başararak bölgemizin en çok tercih edilen yeme, içme ve eğlence noktası haline geldik. Başarılarımızla da yetinmeyerek daima daha iyisini daha güzelini yapamaya çabalıyoruz.

İstanbul yeme içme ve eğlence sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak deneyimli ustalarımız her gün taptaze ürünlerimizi hazırlıyorlar. Ürünlerimizin malzeme teminin de ve hazırlanış koşullarında azami hassasiyet gösteriyor, hijyen olgusundan asla taviz vermiyoruz. Aynı hassasiyeti servisimizde de devam ettirerek sizlerin en güzel lezzetlerle buluşmanızı sağlıyoruz. Et ve et mamullerimizin seçiminde belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımızın dışına asla çıkmayıp sadece en lezzetli ürünleri üretmiyor; aynı zamanda en sağlıklı ürünleri de üretiyoruz.

Yenilikçi, dinamik bir yapı sergilediğimiz işletmemizde sürekli kendimizi geliştiriyor, yenilikleri yakından takip ediyoruz. Dünya standartlarında uygulamaların adresi olmak için teknolojinin en son imkanlarını işletmemize dahil ediyoruz. Salonumuzda olduğu gibi ev ve işyerlerine de ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar