• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lezzet-i Güzin

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rabia Adalıer

Lezzet-i Güzin

Butik Pasta, Kurabiye ve birbirinden güzel el yapımı ürünler olarak İstanbul Pendikte hizmet vermekteyiz.

Patane sektöründe müşteriye en uygun fiyatlı hizmeti kaliteden ödün vermeden ulaştırma misyonuyla hareket eden firmamız için bu amaca hizmet eden çeşitli analiz çalışmaları oldukça önemlidir. Hizmet üretiminde kaynak kullanımı ve bütçe hesaplamalarından personel seçimine tüm aşamalar stratejik bir şekilde planlanıp uygulanarak en uygun fiyatlı çözümlere ulaşılmaktadır.

Fiyat seçeneklerimizde bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için farklılık sunabilmek adına çeşitli özellikleri ile ön plana çıkan farklı ürünleri sizlere sunuyoruz. Böylece istenilen her hizmeti en verimli şekilde satın almayı mümkün kılan ürünleri siz müşterilerimizle buluşturuyoruz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Dürüstlüğü ve doğruluğu, güler yüzlü çalışmayı ve kararlı olmayı ilke edinerek müşteri memnuniyetini en ön planda tuttuk. Bu da bizim rekabetçi iş dünyasında erimemiz engel olup üstüne üstelik çoğa arak ilerlememizi sağladı. Kurulduğumuz günden bugüne xxx firması olmanın mutlu gururunu yaşamaktayız

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR